منو

سیلندر آپارتمانی

سیلندر آپارتمانی

سیلندر یا آنچه ما با نام مغزی قفل می‌شناسیم قسمتی از قفل است که کلید وارد آن می‌شود. کلید باید به درستی در مغزی جای بگیرد که امکان باز یا بسته شدن در به وجود بیاید.

مغزی قفل شیارهایی دارد که کلید را در خود جای می‌دهند. حتی کوچک‌ترین تفاوت بین شیارهای کلید و مغزی موجب می‌شود کلید در قفل جای نگیرد و یا اگر هم قرار بگیرد در را باز یا بسته نکند. معمولا تعمیر مغزی آسیب دیده ارزان‌تر از خرید یک قفل کامل است. سیلندر قفل یکی از مهمترین قسمت های یک قفل به شمار می رود.

تقریبا روی تمامی درب های ساختمانی مدلی از دستگیره و قفل روی آن نصب میگردد که در مورد درب های ورودی آپارتمان و درب سرویس بهداشتی و سایر درب های فلزی یک عدد سیلندر و مغزی قفل برای عملکرد صحیح قفل نیاز می باشد.

سیلندر آپارتمانی یکی از انواع سیلندرهای موجود در بازار می باشد. برای خرید انواع سیلندر آپارتمانی از محصولات ما دیدن بفرمایید. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت سیلندر آپارتمانی در مدل های مختلف با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

 

سیلندر قفل آپارتمانی

باید بدانید که توپی های درب به دو دسته چوبی و آهنی تقسیم می شوند. واضح است که قیمت این دو توپی با یکدیگر متفاوت است. توپی قفل درب همچنین به دو نوع معمولی و ضد سرقت تقسیم می شوند. سیلندر قفل ضد سرقت ایمنی بیشتری برای درب و ساختمان فراهم کرده و از هر گونه نفوذ توسط سارقان پیشگیری به عمل می آورند. توپی های درب اولین قسمتی هستند که کلید به درون آن وارد می شوند، بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. در صورتی که این توپی ها ضد سرقت باشند قیمت بیشتری نسبت به توپی های معمولی خواهند داشت.

  • 1
تماس بگیرید