منو

لولای درب چوبی و آهنی ریوارد به همراه قیمت

لولا درب

یکی از مهم‌ترین یراق ‌آلاتی که در ، درب اتاقی ها ،دکوراسیون و کابینت سازی استفاده می‌شود، لولا است. لولا بر اساس کاربرد به دو دسته کلی لولا درب ساختمان و لولا درب کمد و کابینت تقسیم می‌شود که هرکدام انواع مختلفی دارند. لولا درب تخت، درب قابلمه و پاشنه از انواع لولا درب ساختمان بوده و لولا گازور شیشه، آرام بند، ساده، متری، لب به لب، بادبزنی یا دو طرفه و تزیینی یا فانتزی از انواع لولا درب کابینت و کمد است.

لولا در انواع درب چوبی و درب آهنی مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر مدهای لولا مورد استفاده می توان به لولا کابینت اشاره نمود. 

 

انواع لولا درب

لولای درب چوبی و لولا درب آهنی با توجه به نیاز مشتریان در دو مدل تخت و قابلبه طراحی و تولید شده است. اکثر افراد لولا قابلبه را به نام  قابلمه می‌شناسند. لولا قابلبه با گذشت زمان و برای راحتی تلفظ به لولا قابلمه معروف شد. از لولا قابلمه برای نصب درب هایی که دوراه شدن استفاده می ‌شود. اگر به ساختار لولا قابلمه توجه کنید، یک خمیدگی در برگه این لولا قرار دارد. علت طراحی این خمیدگی، جلوگیری از ورود گرد و غبار و نور به داخل اتاق یا کمد بوده است.

لولا باد بزنی

این لولا دارای دو محور و دور مرکز گردش است و درب را از دو سمت می توان باز و بسته کرد. لنگ درب‌ها پس از باز یا بسته شدن در یک ردیف قرار می گیرند و یک دیوار محافظ چوبی تشکیل می دهند. کاربرد:  برای درب های اشپزخانه و درب هایی که نیاز دارد از دو طرف باز بسته شود مثل درب بیمارستان ها.

لولا بلبرینگی

لولا قاب لبه یک نوع لولا کاربردی و مهم برای انواع درب چوبی اتاق و یا سرویس‌ ها است که یک لنگه درب روی لولا قاب لبه باز و بسته شده و همه‌ وزن درب روی لولا قاب لبه قرار می‌ گیرد. لولا قاب و لبه بلبرینگی یک لولا بسیار مناسب برای انواع نصب درب به چهارچوب می‌باشد که با بهترین کیفیت و جنس در ایران ساخته شده است. 

لولای قابلمه ای

این لولا برای درب‌هایی که دو راهه هستند استفاده می‌شود. روی این لولا خمیدگی دارد که از ورود گرد و غبار و نور به داخل اتاق یا کمد جلوگیری می‌کند.

لولا تخت

بهترین مدل لولای تولید شده تا به امروز لولای بلبرینگی است که از طیف کاربردی گسترده ای نیز برخوردار است. لولا بلبرینگی مخصوص درب های چوبی ورودی و درب های اتاقی می باشد. لولا بلبرینگی به علت داشتن بلبرینگ در بین محور چرخش، حرکتی بسیار روان و بدون صدا را به ارمغان می آورد.

شما عزیزان می توانید برای خرید انواع لولا درب، قفل درب و سایر یراق آلات با فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت تماس بگیرید.

خدمات و محصولات مشابه:

قیمت عمده لولا گازور

  • 1
تماس بگیرید