منو
لولا بلبرینگی
برای خرید لولا بلبرینگی با کیفیت و قیمت مناسب با فروشگاه یراق ابزار تماس بگیرید.
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

 

لولا بلبرینگی

لولا 3/5 بلبرینگی گلف آبکاری زیتونی

برای خرید این محصول با فروشگاه ابزار یراق ( نمایندگی پخش قفل فوروارد) تماس بگیرید.

لولا قاب لبه یک نوع لولا کاربردی و مهم برای انواع درب چوبی اتاق و یا سرویس‌ها می‌باشد که یک لنگه درب روی لولا قاب لبه باز و بسته شده و همه‌ی وزن درب روی لولا قاب لبه قرار می‌گیرد. معمولا لولا قاب لبه از سایز 2.5 اینچ به بالا موجود می‌باشد، اگر از کیفیت و جنس نامرغوب و بی کیفیتی برخوردار باشد نمی‌توانید تمام وزن درب را تحمل کند به همین سبب دچار آسیب و ساییدگی و در نهایت فرسوده خواهد شد. لولا قاب لبه درب مدل 3.5 اینچ بلبرینگی یک محصول باکیفیت ساخت ایران می‌باشد که در ابعاد مناسب با جنس عالی ساخته شده است. 

لولا قاب و لبه بلبرینگی 

لولا قاب و لبه بلبرینگی یک لولا مناسب برای انواع نصب درب به چهارچوب می‌باشد که با بهترین کیفیت و جنس در ایران ساخته شده است. این مدل لولا قاب و لبه بلبرینگی همچون دیگر انواع لولا قابلبه و لولا تخت از دو برگ لولا، یک پین، تعدادی پنجه و چند سوراخ پیچ خزینه دار ساخته شده است. همانطور که می‌دانید بدنه این مدل لولا قاب و لبه ساختاری از فلز دارد. یکی از بهترین ویژگی‌های این مدل لولا قاب و لبه وجود یک خمیدگی در هر برگ لولا قابلمه بوده که از ورود گرد و غبار به داخل اتاق جلوگیری خواهد کرد. لولا قاب و لبه مدل بلبرینگی به دلیل داشتن بلبرینگ، درب اتاق به صورت کاملا روان و بی صدا باز و بسته خواهد شد.

قیمت لولا بلبرینگی

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز، امکان قرار دادن قیمت محصولات امکان پذیر نمی باشد. برای اطلاع از قیمت لولا بلبرینگی و خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

محصولات: لولا درب

محصولات مشابه لولا بلبرینگی

 

 

برای خرید انواع یراق آلات به صورت عمده و تکی با فروشگاه ابزار یراق تماس بگیرید. 


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • موسوی
    برای خرید این محصول چطور باید اقدام کنم؟
    • مدیر سایت

      برای خرید و اطلاع از قیمت لولا بلبرینگی از طریق شماره های درج شده در سایت با فروشگاه یراق ابزار تماس بگیرید.

تماس بگیرید