منو
ریل ساچمه ای

برای خرید و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

 

ریل ساچمه ای

برای حرکت دادن کشوهای سنگین و بعضی از انواع کابینت آشپزخانه باید از ریل کابینت استفاده کرد که تحمل بالایی را داشته و بتواند اجسامی با وزن سنگین و بالا را تحمل کند. ریل ساچمه ای کشو در دو مدل متفاوت مناسب برای استفاده در کشو سنگین با قیمت مناسب ارائه شده است. ریل ساچمه ای کشو دارای ویژگی‌های عالی چون حرکت روان و نرم، استحکام بالا، قابلیت باز شدن بیشتر و... می‌باشد که به همین خاطر کاربرد بیشتری را در صنعت خواهد داشت.ریل ساچمه ای در دسته یراق آلات کابینت قرار دارد.

انواع ریل ساچمه ای

ریل ساچمه ای ساخته شده از جنس ورق آهن می‌باشد که به همین سبب دارای دوام و استحکام بالایی است. با نصب ریل ساچمه ای در زیر بدنه‌ و روی بدنه کشو از داخل، می‌توانید انواع کشو سنگین را بدون ایجاد هیچ گونه صدا و به صورت نرم و روان جلو و عقب کنید.برای خرید انواع ریل ساچمه ای با فروشگاه ما بزرگترین مرکز پخش یراق آلات و قفل فوروارد تماس بگیرید.

ریل دو تکه ساچمه ای

ریل دو تکه ساچمه ای یکی از انواع ریل کاربردی است که امکان استفاده راحت از فضای کامل داخل کشو می‌دهد. 

ریل سه تکه ساچمه ای

ریل سه تکه ساچمه ای این امکان را می‌دهد تا کشو را به اندازه بیشتری باز کرده و از فضای داخلی آن استفاده بهینه را کرد. همچنین ریل ساچمه ای با طول 20 تا 100 سانتی‌متر ارائه می‌شود که امکان نصب ریل ساچمه ای در کشوهایی با عمق متفاوت را خواهد داد. 

ریل ساچمه ای مگنتی

برخی برای زیبا و شیک جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه خود از کشوهای بدون دستگیره استفاده می‌کنند. برای استفاده راحت و جلو و عقب بردن این مدل کشو باید از ریل ساچمه ای مگنتی استفاده کرد که با یک فشار خارج می‌شود. ریل ساچمه ای مگنتی دارای حرکتی نرم و بی صدا بوده که علاوه بر کاربردی عالی که دارد به هر چه زیباتر نشان دادن فضای آشپزخانه شما کمک می‌کند.

 

قیمت ریل ساچمه ای کشو

ضامنی که در داخل ریل ساچمه ای کشو تعبیه شده است از کامل بیرون آمدن کشو جلوگیری می‌کند. انواع ریل ساچمه ای کشو شامل ریل ساچمه ای 2 تکه و ریل ساچمه ای 3 تکه می‌باشد . به دلیل تنوع بالای این محصول امکان درج قیمت ریل ساچمه ای وجود ندارد. شما عزیزان برای اطلاع از لیست قیمت ریل ساچمه ای و دریافت مشاوره می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر یراق آلات کابینت می توان به پایه کابینت و جک کابینت اشاره کرد. برای خرید این دسته از محصولات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

تعدادی از محصولات مرتبط با ریل ساچمه ای موجود در فروشگاه 

 


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید