خرید عمده سیلندر قفل | خرید عمده و تکی مغزی قفل | پخش عمده سیلندر ( مغزی ) قفل

پخش سیلندر

خرید عمده سیلندر قفل | خرید عمده و تکی مغزی قفل | پخش عمده سیلندر ( مغزی ) قفل

سیلندر یا مغزی قفل چیست؟

سیلندر قفل یا آنچه ما با نام مغزی قفل می‌شناسیم قسمتی از قفل است که کلید وارد آن می‌شود.کلید باید به درستی در مغزی جای بگیرد که امکان باز یا بسته شدن در به وجود بیاید.مغزی قفل شیارهایی دارد که کلید را در خود جای می‌دهند.حتی کوچک‌ترین تفاوت بین شیارهای کلید و مغزی موجب می‌شود کلید در قفل جای نگیرد و یا اگر هم قرار بگیرد در را باز یا بسته نکند. معمولا تعمیر مغزی آسیب دیده ارزان‌تر از خرید یک قفل کامل است.از مهمترین محصولات فروشگاه ما سیلندر درب چوبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با فروشگاه ابزار یراق تماس بگیرید.

سیلندر قفل

سیلندر قفل از جمله یراق آلات مهم در حرفه ی ساختمانی ست. بسیاری از درب های ساختمانی که داخل آن قفل نصب شده است (به استثنای درب چوبی اتاقی) از یک سیلندر و مغزی قفل برای باز و بسته کردن استفاده میکنند. کیفیت مغزی قفل از بابت مسائل امنیتی بسیار اهمیت دارد. چرا که بسیاری از سارقان پس از باز کردن رویه دستگیره پلاک به مغزی و سیلندر قفل براحتی دسترسی خواهند داشت و با فشار امکان شکستن مغزی و دسترسی به داخل قفل براحتی فراهم می شود.

 

شما عزیزان می توانید برای خرید سیلندر یا همان مغزی قفل با فروشگاه ابزار یراق مرکز پخش سیلندر قفل و مغزی تماس بگیرید و از لیست قیمت سیلندر درب آگاه و اقدام به خرید نمایید. همچنین برای خرید عمده قفل درب و خرید عمده دستگیره درب  و آرام بند هم میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

 

سیلندرقفل ( مغزی ) را بهتر بشناسید.

در این نقطه است که کیفیت مغزی و سیلندر قفل اهمیت پیدا می کند. مغزی های با کیفیت به سختی می شکنند و حتی برخی مدل از آنها در صورت شکستن طوری طراحی شده اند که قسمتی از مغزی داخل باقی می ماند و سارق را ناکام می گذارد.
همچنین مغزی و سیلندر درب با کیفیت معمولی از طریق یک سنجاق قفلی امکان دستکاری پین های داخل سیلندر برای سارقان فراهم می کند. ولی سیلندر های با کیفیت با توچه به نوع ساخت آنها نمیتوان با سنجاق یا سیم آنها را بازنمود.
سیلندرهای درب در اندازه های مختلف و با انواع کلید های دندانه دار، کامپیوتری و … موجود می باشد و در کنار هر سیلندر ۴ عدد کلید به مشتری تحویل داده می شود. معمولا جنس مرغوب استفاده شده در سیلندر ها چدنی و یا فولاد استیل می باشد و در انواع مارک های مختلف قابل عرضه می باشد.
تقریبا روی تمامی درب های ساختمانی مدلی از دستگیره و قفل روی آن نصب میگردد که در مورد درب های ورودی آپارتمان و درب سرویس بهداشتی و سایر درب های فلزی یک عدد سیلندر و مغزی قفل برای عملکرد صحیح قفل نیاز می باشد. سیلندر های درب در اندازه های مختلف و با انواع کلید های دندانه دار، کامپیوتری و … موجود می باشد . معمولا جنس مرغوب استفاده شده در سیلندر ها برنج و یا سرب می باشد.

انواع سیلندر قفل:

از نظر نوع کلید به انواع متفاوتی تقسیم میشوند که برخی آنها عباراتد از:
1. سیلندر معمولی و سیلندر در چوبی
2. سیلندر کامپیوتری
3.سیلندر ناودانی
4. سیلندر چهارسو
5. سیلندر سرویسی
6. سیلندر آپارتمانی
7.سیلندر دوشیار و …

سیلندر قفل

انواع مغزی به کار رفته در قفل ها

سیلندر و مغزی قفل دستشویی

درب های دستشویی از مغزی یا سیلندر قفل شاسی دار استفاده می کند که از طرف داخل باز و بسته می شود و از سمت بیرون نیاز به استفاده از کلید مکانیکی است. پس برای تعویض مغزی و سیلندر درب دستشویی شما نیاز به خرید سیلندر قفل شاسی دار  دارید.قفل سرویس  ، قفل سوئیچی و  قفل استخری، چشمی دیجیتال از دیگر محصولات موجود در فروشگاه ابزار یراق می باشد.

سیلندر و مغزی قفل درب ورودی

درب های ورودی ساختمان و شرکت با نصب مغزی و سیلندر شاسی دار به صورتی می باشد که تنها می توانید از سمت داخل آن را باز و بسته کنید و از سمت بیرون باید کلید مکانیکی استفاده کنید.

قیمت سیلندر و مغزی قفل یا همان توپی قفل

قیمت سیلندر قفل و قیمت مغزی قفل بسته به ویژگی های زیر دارد:
•    ضخامت
•    نوع کلید
•    جنس کلید
•    محل پیچ سیلندر
•    کیفیت سیلندر

برای کسب اطلاع از قیمت سیلندر قفل میتوانید با همکاران ما در فروشگاه ابزار یراق تماس بگیرید.   09126007011

ابعاد سیلندرقفل :

سیلندر از نظر ابعاد با توجه به طول ارزیابی شده و دارای سایز های 5/4(درب آهنی)، 6(درب آهنی،آلمینیوم و چوبی)، 7، 9و10(انواع درب های چوبی و ضدسرقت) (برحسب سانتی متر) میباشد.

سیستم کلی کارکرد سیندر

برای درک بهتر کارکرد سیلندر ابتدا لازم است اجزای آن را بشناسیم.اجزای سیلندر عبارتند از :
1.   ساچمه
2.  بدنه
3.   زبانه
4.   توپی
5.   فنر

هنگامی که تصمیم به باز کردن قفل میکنیم ، ابتدا کلید را وارد توپی میکنیم،درون توپی بخشی درونی ساچمه ها قرار دارند که دارای طول پهنا و موقعیت های متفاوتی هستند قرار دارد. پشت ساچمه ها فنر قرار دارد که بخش واسطی بین توپی و بدنه محسوب میشود.طول و شکل کلید همچنین فرورفتگی های آن توسط ساچمه ها ارزیابی میشوند گر عمق و جایگاه درستی داشته باشند ساچمه ها در مکان صحیح خود قرار میگیرند در واقع به عقب فشرده شده و توپی را آزاد میکنند،در این حالتست که کلید میتواند توپی را بچرخاند،در نتیجه زبانه حرکت میکند،اختیار باشماست درب را باز یا قفل کنید،چرخش زبانه و تعامل آن با قفل سبب مبشود هریک از اعمالی که در قفل میبینید شکل بگیرد.

کیفیت مغزی قفل

کیفیت مغزی قفل از بابت مسائل امنیتی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که بسیاری از سارقان پس از باز کردن رویه دستگیره پلاک به مغزی و سیلندر قفل براحتی دسترسی خواهند داشت و با فشار امکان شکستن مغزی و دسترسی به داخل قفل براحتی فراهم می شود.در این نقطه است که کیفیت مغزی و سیلندر قفل اهمیت پیدا می کند.
مغزی های با کیفیت به سختی می شکنند و حتی برخی مدل از آنها در صورت شکستن طوری طراحی شده اند که قسمتی از مغزی داخل باقی می ماند و سارق را ناکام می گذارد.
همچنین مغزی و سیلندر درب با کیفیت معمولی از طریق یک سنجاق قفلی امکان دستکاری پین های داخل سیلندر برای سارقان فراهم می کند ولی سیلندر های با کیفیت با توچه به نوع ساخت آنها نمیتوان با سنجاق یا سیم آنها را باز نمود.
سیلندر های درب در اندازه های مختلف و با انواع کلید های دندانه دار، کامپیوتری و … موجود می باشد و در کنار هر سیلندر 4 عدد کلید به مشتری تحویل داده می شود.
معمولا جنس مرغوب استفاده شده در سیلندر ها چدنی و یا فولاد استیل می باشد و در انواع مارک های مختلف قابل عرضه می باشد.

سیلندر درب چوبی

برخی از افراد هنگام رفتن به یک خانه جدید برای اینکه امنیت را بالا ببرند ،اقدام به تعویض کل دستگیره و قفل درب ضدسرقت کنند. اما این کاملا اشتباه است و برای اینکه نفر قبلی نتواند قفل را باز کند کافیست تنها اقدام به خرید سیلندر درب چوبی یا همان مغزی قفل کنید. با باز کردن و تعویض مغزی قفل شما به راحتی می توانید امنیت شرکت یا خانه خود را بالا ببرید.

درب های ورودی ساختمان و شرکت با نصب مغزی و سیلندر شاسی دار به صورتی می باشد که تنها می توانید از سمت داخل آن را باز و بسته کنید و از سمت بیرون باید از کلید مکانیکی استفاده کنید.

محصولات مرتبط با سیلندر قفل

 

ارسال نظر