منو
بهترین قفل ضد سرقت منزل

برای خرید بهترین مدلهای قفل ضد سرقت تولید شده توسط برندهای معتبر با مجموعه اسپیناس یراق پایتخت تماس بگیرید. در این مجموعه محصولات برندهای معتبر بازار با قیمت مناسب به صورت عمده و تکی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

قفل ضد سرقت از بهترین و مطمئن ترین انتخاب ها برای نصب به عنوان قفل درب ورودی ساختمان می‌باشد. قفلهای ضد سرقت توسط برندهای معتبر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. دقت نمایید نوع متریال و طراحی ساخت قفل، بر روی کیفیت قفل و در نتیجه بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. در این مطلب قصد داریم بهترین قفل ضد سرقت منزل را به شما معرفی نماییم. انتخاب بهترین قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان بر اساس معیارهایی همچون متریال مورد استفاده برای ساخت بدنه و زبانه‌های قفل، تعداد لول قفل، نوع کلید و ... انجام می‌شود.

برای دربهای ضد سرقت می توانید از مدلهای مکانیکی و هوشمند استفاده نمایید. بهترین گزینه برای خرید قفل درب ورودی، مدلهای هوشمند است که البته دارای قیمت بالاتری نسبت به مدلهای مکانیکی ضد سرقت است.

بهترین قفل ضد سرقت منزل

اگر بخواهیم بهترین و محبوب ترین برند قفل ضد سرقت در بازار را به شما معرفی نماییم، باید به محصولات برند کاله ترک اشاره نماییم. در اغلب دربهای ضد سرقت باکیفیت برای افزایش امنیت درب، از قفلهای ضد سرقت کاله استفاده است. قفل ضد سرقت کاله در مدلهای مختلف دو لول، سه لول و چهار لول در بازار موجود است و جنس زبانه این قفلها از فولاد و در نتیجه غیر قابل برش و مقاوم در برابر اسید هستند. برای خرید انواع قفل درب چوبی می‌توانید با اسپیناس یراق پایتخت تماس بگیرید.

بهترین مدل قفل ضد سرقت

بهترین قفل درب ضد سرقت

در قسمت قبل از قفل کاله به عنوان بهترین برند تولید کننده قفل درب ضد سرقت در بازار ایران نام بردیم. اما علاوه بر برند کاله می توان از محصولات سایر شرکت ها قفل مناسب و ضد سرقت را خریداری نمایید. از دیگر برندهای معتبر بازار در زمینه قفل درب ورودی ساختمان می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قفل کاله ترک
 • قفل داف ترک
 • قفل فوروارد
 • میلاک
 • کلون

برای خرید قفل ضد سرقت می توانید از برندهایی در بالا به آن اشاره شده، اقدام نمایید.

مناسب ترین قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان

در هنگام خرید قفل برای درب ورودی ضد سرقت باید به ویژگی هایی دقت نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید. مناسب ترین قفل ضد سرقت باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • جنس بدنه و زبانه قفل حتما از فولاد باشد.
 • مقاوم در برابر برش و اسید باشد.
 • بهتر است از مدلهای 4 لول برای افزایش امنیت درب استفاده شود.

علاوه بر قفلهای مکانیکی ضد سرقت می توان از قفلهای هوشمند درب ضد سرقت هم برای افزایش امنیت درب استفاده نمود.

قفلهای هوشمند و دیجیتال امنیت بسیار بالایی را برای منزل شما فراهم می‌آورند و در ادامه به بررسی بهترین مدل قفل دیجیتال ضد سرقت می‌پردازیم.

بهترین برند قفل ضد سرقت دیجیتال

قفل دیجیتال درب ضد سرقت بهترین گزینه برای نصب به عنوان قفل درب ورودی ساختمان است اما به دلیل قیمت بالا زیاد مورد استقبال عموم مردم قرار نگرفته است. قفلهای ضد سرقت هوشمند نسبت به مدلهای ساده و مکانیکی دارای امکانات بسیار پیشرفته ای مانند سیستم ورود هوشمند (رمز، کارت و اثرانگشت)، کنترل تردد افراد، گزارش گیری از تردد و ... هستند. این امکانات موجب افزایش امنیت و همچنین افزایش قیمت قفل شده است. از بهترین برندهای قفل هوشمند ضد سرقت موجود در بازار می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قفل سامسونگ
 • فیلیپس
 • ادلر
 • فیلتا

 

بهترین قفل ضد سرقت دیجیتال درب ورودی

بهترین مدل قفل کتابی ضد سرقت

قفل کتابی برای نصب بر روی دربهای آهنی و حفاظ آکاردئونی مورد استفاده قرار می گیرد. قفل کتابی در برندهای ایرانی و خارجی در بازار موجود است اما باید دقت نمایید حتما از مدلهای ضد سرقت را خریداری نمایید. قفل کتابی کلاویس از بهترین مدلهای ضد سرقت در بازار است.

مطالب مرتبط: مرکز فروش قفل ضد سرقت در تهران


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید