منو
دستگیره کشو دراور
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

پس از نصب کشو و دراور نوبت به انتخاب دستگیره می‌رسد. دستگیره کشو و دراور، کمدها و کابینت‌ها از جمله لوازم ضروری است که در طول شبانه روز بارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه از دستگیره کشو و دراور در آشپزخانه، قسمت پذیرایی و اتاق‌ها استفاده می‌شود، لازم است هنگام انتخاب، توجه بیشتری داشته باشیم و دستگیره‌ای را انتخاب و خریداری نماییم که هم دارای هماهنگی و مطابقت بیشتری با دکوراسیون و چیدمان فضای مربوطه داشته باشد و کاربردی نیز باشد.

در ادامه این مقاله به بررسی دستگیره کشو و دراور، قیمت دستگیره کشو و.. می‌پردازیم. 

برای خرید انواع دستگیره می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دستگیره کشو مدل آرمیسا برند کلون

دستگیره کشو کمد مدل آرمیسا برند کلون

برای ثبت سفارش خرید تماس بگیرید. دارای سایز بندی و رنگ بندی

بیشتر بدانید
قیمت دستگیره کشو B80 بهسازان

قیمت دستگیره کشو B80 بهسازان

برای ثبت سفارش خرید تماس بگیرید. دارای سایز و رنگ مختلف

بیشتر بدانید

دستگیره کشو و دراور

یراق آلات هر فضایی اعم از آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب باید با توجه به نوع دکوراسیون و نحوه چیدمان و متناسب با کاربرد آن انتخاب شود. دستگیره کشو و دراور دارای انواع مختلفی هستند که می‌توانید برای کاربردهای مختلف این محصولات را مورد استفاده قرار دهید.

دستگیره کشو کمد دیواری

دستگیره کشو کمد دیواری از جمله یراق آلاتی است که برای کشو کمد دیواری لباس، جاکفشی و.. مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل اینکه درب کشو کمد دیواری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، بهتر است مدلی انتخاب شود که از متریال باکیفیت‌تری در فرآیند تولید آن استفاده شده است. برای دستگیره کمد دیواری معمولا از مدلهای ظریف و کوچک استفاده می‌شود.

 دستگیره کشو کابینت

دستگیره کشو کابینت یکی از مهم‌ترین موارد افزایش زیبایی به کابینت‌ها و در نهایت آشپزخانه است. انواع مختلف دستگیره سرامیکی، مدرن، کلاسیک، توکار، مخفی و.. برای کشو کابینت وجود دارد که می‌توانید با توجه به سلیقه خود از فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت انتخاب و خریداری نمایید. دستگیره کابینت را باید بر اساس نوع طراحی و جنس کابینت انتخاب و خریداری نمایید.


دستگیره کشو چوبی

انتخاب یک دستگیره چوبی زیبا می‌تواند بسیار خیره کننده باشد و محیط را بسیار جذاب نماید. خرید دستگیره کشو چوبی باید با توجه به نوع کشو انجام گیرد تا سنخیت بیشتری داشته باشد. 

دستگیره کشو فانتزی

دستگیره کشو فانتزی از جمله دستگیره‌هایی است که توجه به جزئیات در آن بسیار اهمیت داشته است. از این رو از طراحی خاصی برخوردار است. انتخاب این دستگیره باید متناسب با مکان و فضای مدنظر باشد. 

دستگیره کشو مخفی

دستگیره کشو مخفی از پرفروش‌ترین انواع دستگیره‌ها است که غالبا برای کشوهای پایین کاربرد دارد. دستگیره کشو مخفی بسیار متنوع است و دارای طرح بندی بسیاری می‌باشد. 

قیمت دستگیره کشو

با توجه به تنوع بسیار زیادی که در حوزه دستگیره کشو و دراور وجود دارد، انتخاب و خرید دستگیره کشو و دراور کمی چالش برانگیز است.
قیمت دستگیره کشو با توجه به نوع متریال مورد استفاده، ابعاد و اندازه و.. متفاوت می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌های درج شده در وب سایت، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید