منو
لولا گازور + استعلام قیمت

یکی از انواع لولا مورد استفاده برای کابینت ها، لولا گازور است. در فروشگاه یراق ابزار می توانید این محصولات را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت تکی و عمده لولا گازور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

لولا گازور آرام بند یکی از مدلهای محبوب در زمینه لولا کابینت می باشد. این مدل از لولا یک یراق بسیار ضروری است و تقریبا بر روی تمام کابینت های چوبی شاهد نصب این محصولات هستیم. علاوه بر کابینت ها، از این مدل از لولا می توان برای نصب درب بر روی بدنه کمدها و یا چهارچوب دربها نیز استفاده نمود. برای خرید و استعلام قیمت عمده لولا گازور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

لولا گازور آرام بند

اگر از محصولات لولا گازور برای درب کابینت ها استفاده نماییم، به راحتی می توان درب کابینت را باز و بسته نمود. یکی از مهمترین ویژگی های لولا کابینت گازور کارکرد آسان و بدون سر و صدا است. از دیگر مشخصات این محصولات ظاهر بسیار شیک و همچنین مقاومت بالای این محصولات است.

لولا گازور آرام بند

از جمله مزایای نصب لولا گازور می توان به این موارد اشاره نمود:

مزایای نصب لولا گازور

لولا گازور یکی از محبوب ترین یراق های مورد استفاده در کابینت ها می باشد. از جمله مشخصات این محصولات می توان به این موارد اشاره نمود:

  • این لولا ها از بسته شدن محکم درب کابینت و در نتیجه ایجاد سر و صدا و خرابی درب جلوگیری می کنند.
  • دارای ظاهری بسیار شیک هستند.
  • مقاومت بالایی دارند و با نصب آن ها تا سالها می توانید بدون دردسر از کابینت ها استفاده نمایید.

مهم ترین توصیه برای نصب لولا گازور سپردن این کار به افراد با تجربه است زیرا در صورت رگلاژ نادرست بعد از مدتی استفاده ممکن است از جا دربیاید.

این لولاها دارای جنس های مختلفی هستند که از مقاوم ترین محصولات، لولا گازور استیل است.

برای خرید و استعلام قیمت عمده لولا گازور با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. در این مجموعه امکان فروش تکی محصولات نیز وجود دارد.

محصولات: یراق کابینت


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید