منو
دستگیره کشویی درب ریلی

یکی از انواع دستگیره درب که امروزه استفاده از آن افزایش یافته است، دستگیره کشویی است. این محصولات را بیشتر بر روی دربهای شیشه ای نصب می کنند.

برای خرید انواع یراق آلات درب و کابینت با اسپیناس یراق پایتخت تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

دستگیره از مهم ترین و اصلی ترین یراق های مورد استفاده بر روی دربها و کابینت ها می باشد. این محصولات دارای مدلهای متنوع بوده و کیفیت آن می تواند بر روی کیفیت استفاده از دربهای ساختمانی تاثیر بگذارد. یکی از مدلهای دستگیره مورد استفاده در ساختمان ها، دستگیره کشویی است. دستگیره کشویی بر روی دربهای ریلی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگیره کشویی

همان طور که اشاره شد، دستگیره کشویی بیشتر برای دربهای ریلی مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع درب ریلی می توان به درب ریلی کمد، درب ریلی اتاق، دستگیره درب بالکن، درب ریلی کابینت اشاره نمود. دستگیره درب ریلی دارای مدلهای متنوع با ابعاد و رنگ متفاوت هستند. دستگیره کشویی دارای مدلهای زیر می باشد:

  1. دستگیره شاخه ای 
  2. دستگیره توکار رزتی

 

دستگیره کشویی

دستگیره شاخه ای درب کشویی

دستگیره شاخه ای که با نام دستگیره قدی نیز شناخته می شود، معمولا از جنس آلومینیوم است. این دستگیره ها در طول های 2 و 3 متر موجود هستند و در رنگ های طلایی، نقره‌ای، شامپاینی، مشکی، خاکستری و استیل در بازار عرضه می شوند.

دستگیره شاخه ای در مدل های برگی، ال، یو و جی فرم موجود هستند. مدلهای متنوع کمک می کنند تا محصول مورد نظر را طبق سلیقه خودتان خریداری نمایید.

دستگیره توکار رزتی درب کشویی

دستگیره توکار رزتی از دیگر محصولات در زمینه دستگیره کشویی می باشند. این دستگیره ها از جنس آلومینیوم هستند و در رنگ های طلایی، نقره ای، شامپاینی و مشکی در بازار موجود هستند. استفاده از این دستگیره ها ظاهری بسیار شیک به منزل شما می بخشند.

قیمت دستگیره کشویی

از آنجایی که این محصولات دارای مدلهای متنوعی هستند، قیمت متفاوتی در بازار موجود است. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را اعلام نمود. قیمت دستگیره به برند تولید کننده، ابعاد، جنس و رنگ دستگیره بستگی دارد. 

برای ثبت سفارش خرید و استعلام قیمت با یراق ابزار تماس بگیرید.

 


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید