منو
دستگیره گرد درب چوبی و حیاطی

دستگیره گرد یکی از مدلهای محبوب در زمینه دستگیره درب می باشد. این مدلها دارای طراحی کلاسیک هستند.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

دستگیره درب دارای مدلهای بسیار متنوعی است. یکی از مدلهایی که معمولا برای درب حیاط و درب اتاق مورد استفاده قرار میگیرد، دستگیره گرد است. البته دستگیره گرد برای سایر محصولات مانند درب کابینت و کمد نیز طراحی و ساخته و در بازار موجود می‌باشد.

برای خرید جدیدترین مدلهای دستگیره درب، ارزان و باکیفیت با یراق ابزار تماس بگیرید.

دستگیره گرد 

همان طور که اشاره شد مدلهای متنوعی از این محصولات برای کاربردهای مختلف تولید و در بازار موجود است. دستگیره گرد درب حیاط، دستگیره گرد درب اتاق از محصولات متنوع در این زمینه می‌باشد. همچنین مهمترین فاکتور که در هنگام خرید دستگیره درب باید به آن توجه نمایید، جنس دستگیره درب است. دستگیره های گرد با استفاده از متریال‌های مختلف مانند زاماک، استیل، چوبی و ... تولید می‌شود.

دستگیره گرد درب حیاط

دستگیره درب حیاط از محصولاتی است که باید دارای مقاومت بالایی داشته باشد. این محصولات بر اساس نوع درب و جنس آن انتخاب و بر روی درب نصب می شوند. دستگیره درب حیاط می تواند بر روی زیبایی درب ورودی ساختمان شما تاثیر گذار باشد. از مدلهای دستگیره حیاطی می توان به دستگیره میله ای و گرد اشاره نمود. دستگیره های گرد درب حیاط معمولا به صورت تک پیچ در بازار موجود هستند.

دستگیره گرد درب حیاطی | دستگیره حیاطی S607 ام اچ اچ

دستگیره حیاطی S607 ام اچ اچ

برای ثبت سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت و خرید دستگیره ورودی K11 کلون

قیمت و خرید دستگیره ورودی K11 کلون

برای ثبت سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دستگیره اتاقی گرد

دستگیره اتاقی گرد از محصولاتی است که ظاهری کلاسیک دارد و معمولا در محیط هایی با طراحی مدرن مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. این محصولات دارای طراحی بسیار ظریف هستند و در اکثر مدلها می توان از قفل بر روی این دستگیره ها استفاده نمود. دستگیره اتاقی گرد معمولا در رنگ های طلایی و سیلور در بازار موجود هستند.

دستگیره گرد درب چوبی اتاق

دستگیره گرد درب اتاق برند یال

دستگیره اتاقی یال

برای ثبت سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید