منو
دستگیره درب ورودی و آپارتمان

دستگیره درب ورودی و آپارتمان هم بر روی زیبایی و هم امنیت درب می تواند تاثیر گذار باشد. از این رو توصیه می شود از محصولات باکیفیت و مقاوم بازار خریداری نمایید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

 

دستگیره درب ورودی از سری قطعات و تجهیزات بسیار مهم و ضروری است که نصب آن بر روی درب الزامی بوده چرا که به واسطه این قطعه، به راحتی می توانید در ورودی آپارتمان را باز و بسته کنید. این دستگیره ها برای نصب بروی درب آپارتمان، درب لابی و درب ضد سرقت طراحی و ساخته شده اند. در ادامه به معرفی انواع درستگیره درب ورودی آپارتمان می پردازیم.

برای خرید محصولات دستگیره درب با قیمت بسیار مناسب با فرروشگاه یراق ابزار تماس بگیرید.

 

دستگیره ورودی ساختمان 

دستگیره درب ورودی آپارتمان به گونه ای طراحی شده اند که قسمت از بیرون ثابت هستند و تنها از داخل قابلیت باز شدن را دارند. این دستگیره امکان نصب مغزی یا سیلندر را دارد که سیلندر مناسب این درب ها به صورت سیلندر آپارتمانی و یا سیلندر سوئیچی می باشد. از کاربرد های دستگیره درب ورودی می توان به نصب به عنوان دستگیره درب ورودی آپارتمان، ساختمان، لابی و ضد سرقت اشاره نمود.

انواع دستگیره درب منزل

دستگیره در ورودی به طور کلی بر اساس نوع کاربرد، محل قرار گیری و هدف از استفاده تقسیم بندی می شوند. گروه اولی دستگیره های ضد سرقت هستند که مخصوص ورودی آپارتمان و ورودی ساختمان و .... کاربرد دارد که علاوه بر جنبه ی زیبایی، ویژگی بالا بردن امنیت را دارد. گروه دوم دستگیره درب مخصوص درب داخلی ساختمان است که بر روی درب اتاق خواب ها، درب حمام و سرویس بهداشتی که در راحت باز و بسته شدن درب، به شما کمک می کند. مدل دستگیره درب ورودی باید بر اساس نوع درب و کاربرد آن و همچنین دکوراسیون ساختمان شما انتخاب شود. قیمت دستگیره درب ورودی می تواند بر روی مدل انتخابی تاثیر گذار باشد.

کاربرد دستگیره درب ورودی

از کاربرد های دستگیره آپارتمان می توان به بخشیدن زیبایی به درب، بر قراری امنیت، ایجاد راحتی در باز و بسته شدن در ورودی اشاره کرد. دستگیره های درب ورودی خصوصا درب آپارتمان دارای دو مدل اصلی هستند:

 1. دستگیره مکانیکی 
 2. دستگیره هوشمند

دستگیره هوشمند درب آپارتمان علاوه بر ایحاد امنیت بالا موجب ایجاد ظاهری بسیار لوکس برای درب منزل شما می شود. این دستگیره ها با استفاده از تکنولوژی های بسیار پیشرفته توسط شرکت های معتبر تولید و روانه بازار شده اند.

تنوع رنگ دستگیره آپارتمانی

رنگ بندی دستگیره آپارتمانی با توجه به پیشرفت امروزه و تنوع رنگ بندی درب، بسیار گسترده است. شما می توانید با توجه به رنگ درب اتاق ها و درب ساختمان، دستگیره ای هم رنگ و یا مناسب آن، خریداری نمایید و بر روی درب نصب کنید.

انواع رنگ بندی دستگیره ورودی

 • طلایی
 • نقره ای
 • زیتونی
 • نسکافه ای
 • برنزی
 • مشکی

نکات مهم خرید دستگیره در ورودی آپارتمان

در هنگام خرید دستگیره درب بهتر است این موارد را رعایت نمایید:

 1. در نظر گرفتن نوع درب، محل قرارگیری و میزان استفاده از آن.
 2.  به کیفیت قطعات و دستگیره، قفل آن توجه نمایید تا بعد از یه مدت کوتاه با خرابی آن ها مواجه نشوید.
 3.  برای مواجه نشدن با خرابی دستگیره، به نوع عملکرد دستگیره دقت نمایید.
 4. دستگیره درب داخلی منزل را جایگزین دستگیره درب ورودی ساختمان نکنید.

قیمت دستگیره درب ورودی آپارتمان

قیمت دستگیره در ورودی بر اساس مدل قفل و دستگیره، محل قرار گیری و عملکرد قطعات، نوع کاربرد آن برآورد و تعیین می شود. برای خرید دستگیره آپارتمانی در رنگ بندی متنوع و مدل های مختلف، می توانید با کارشناسان فروش یراق ابزار تماس بگیرید. قیمت دستگیره درب آپارتمان در فروشگاه یراق ابزار به دلیل فروش مستقیم و بی واسطه از سایر فروشگاه ها ارزانتر است.

جنس دستگیره درب ورودی ساختمان

دستگیره آپارتمانی معمولاً از جنس های استیل، زاماک و برنج ساخته می شود. از بهترین مارک دستگیره درب می توان به جنس های زاماک که دارای بالاترین کیفیت می باشد، اشاره کرد. از فلز برنج هم تنها برند های لاکچری، به علت بالا بودن قیمت استفاده می کنند. همچنین دستگیره هایی که قیمت بپایینی دارند از جنس استیل ساخته شده اند که از کیفیت پایینی برخوردار هستند.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید