منو
دستگیره درب شیشه ای

یکی از انواع دستگیره درب، دستگیره درب شیشه ای است. این محصولات معمولا از جنس استیل هستند و دارای طراحی ساده و ظریف می‌باشند. 

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

دستگیره درب شیشه ای یکی از انواع دستگیره درب موجود در بازار می باشد. این دستگیره ها معمولا از جنس استیل و یا آلومینیوم بوده و دارای طراحی ساده ای هستند. در مجموعه یراق ابزار شما می توانید نمونه های متنوعی ای از این محصولات را مشاهده و با قیمت بسیار مناسب و ارزان تر از سایر فروشگاه ها خریداری نمایید. 

برای ثبت سفارش خرید، استعلام قیمت و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دستگیره درب شیشه ای

درب های شیشه ای معمولا در مکان های عمومی مانند بیمارستان ها و یا در راهرو ساختمان ها نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از افراد این محصولات را به عنوان دستگیره بلند درب نیز می شناسند. اما به طور کلی دستگیره درب شیشه ای دارای مدلهای متنوعی است و به طور معمول نمی توان از دستگیره درب چوبی برای درب های شیشه ای استفاده نمود. معمولا از دستگیره های درب شیشه ای در تولید و ساخت انواع پارتیشن شیشه ای نیز استفاده می شود.

دستگیره درب شیشه ای

دستگیره درب شیشه سکوریت

از انواع دستگیره درب شیشه ای می توان به این موارد اشاره نمود:

 • دستگیره بدون قفل
 • دستگیره قفل دار
 • دستگیره لوله ای (استوانه ای)
 • دستگیره دوسرکونیک
 • دستگیره مشعلی
 • دستگیره مکعبی
 • دستگیره بلند
 • دستگیر حمامی استیل
 • دستگیره فردوگاهی قفل دار
 • دستگیره تک سوراخ
 •  دستگیره هوپه
 • دستگیره بلند شیشه سکوریت طلایی و ...

بسته به نوع درب و سلیقه کاربرد می توانید دستگیره مناسب را خریداری نمایید.

دستگیره درب شیشه سکوریت

دستگیره شیشه سکوریت دارای مدلهای و جنس های مختلفی است. بهترین مدل دستگیره شیشه سکوریت، از جنس استیل و مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد. مهمترین نکته ای که برای شیشه های سکوریت باید به آن توجه نمایید این مطلب است که قبل از سکوریت نمودن شیشه باید جای دستگیره را روی درب دربیاورید زیرا بعد از سکوریت کردن این امکان فراهم نمی باشد. ایجاد سوراخ روی شیشه سکوریت جهت نصب دستکیره را جاساز شیشه می نامند.

قیمت دستگیره درب شیشه سکوریت

قیمت دستگیره شیشه سکوریت

دستگیره درب شیشه ای در مدلهای خارجی و ایرانی در بازار موجود می باشد. مهم ترین و تاثیر گذارترین عامل در قیمت گذاری این محصولات، متریال مورد استفاده برای ساخت دستگیره می‌باشد.علاوه بر آن ارتفاع دستگیره و وزن آن هم از دیگر عوامل تاثیر گذار است. دستگیره هایی با وزن کم و نازک با کوچکترین فشاری شکسته می شوند. همچنین استفاده از قفل بر روی دستگیره موجب افزایش قیمت آن خواهد شد.

متاسفانه به دلیل نوسانات موجود در بازار امکان درج قیمت وجود ندارد. برای استعلام قیمت دستگیره درب شیشه ای با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 دستگیره هوپه

یکی از محصولات محبوب برای نصب بر روی دربهای شیشه ای، دستگیره هوپه می باشد. این مدل از دستگیره شیشه ایاز لحاظ ظاهری با دیگر دستگیره ‌های مورد استفاده در درب های شیشه ای از نظر ظاهری متفاوت می باشد. دستگیره مدل هوپه، را می توان در درب‌های لولایی استفاده نمود و دارای جنس آلومینیومی هستند. دستگیره هوپه دارای ظاهری شیک است و به همین دلیل برای نصب بر روی پارتیشن های شیشه ای و یا درب ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. دستگیره هوپه دارای دو دستگیره است.

 دستگیره هوپه

دستگیره درب آلومینیومی را می توان به عنوان دستگیره پنجره و دستگیره درب شیشه ای مورد استفاده قرار داد.

دستگیره تک سوراخ شیشه سکوریت

دستگیره تک سوراخ نوعی دیگر از دستگیره های نصب شده بر روی درب های شیشه ای می باشد که اصلی ترین کاربرد آن نصب به عنوان دستگیره درب های کشویی است. این مدل از دستگیره ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند و دارای ظاهری بسیار شیک و موجب افزایش کیفیت شیشه های کار شده در درب و افزایش طول عمر آن ها می شود.

دستگیره تک پیچ شیشه سکوریت

یراق ابزار معتبرترین مرکز فروش انواع دستگیره درب در تهران می باشد. برای خرید و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

محصولات مرتبط:

دستگیره پلاک

دستگیره رزت


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید