منو
قفل دیجیتال درب ضد سرقت

قفل دیجیتال درب ضد سرقت، یکی از امن ترین و جدیدترین مدل های قفل درب می باشد. این قفل ها را می توان به عنوان قفل درب ورودی و قفل درب اتاق مورد استفاده قرار دهید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

قفل درب از مهم ترین و اصلی ترین یراق های مورد استفاده در درب های ساختمانی می باشد. امنیت قفل درب ورودی نسبت به قفل درب اتاق از اهمیت ببیشتری برخوردار است اما برای درب های داخلی هم تا جای ممکن سعی نمایید از قفل های باکیفیت استفاده تا افراد بتوانند یک حریم شخصی مطمین برای خود داشته باشند. قفل دیجیتال درب ضد سرقت را می توانید بر روی انواع درب چوبی نصب نمایید. برای خرید و اطلاع از قیمت قفل هوشمند با یراق ابزار تماس بگیرید.

قفل دیجیتال درب ضد سرقت

قفل درب ورودی و به خصوص قفل درب ضد سرقت باید از بهترین و مقاوم ترین محصولات بازار انتخاب شود. یک درب ضد سرقت هر چقدر هم دارای ساختاری مقاوم باشد، بدون یک قفل ضد سرقت باکیفیت نمی تواند امنیتی برای شما فراهم آورد. یکی از پیشرفته ترین و امن ترین مدل های قفل درب ضد سرقت می توان به قفل دیجیتال و یا همان قفل الکترونیکی اشاره نمود. این قفل ها علاوه بر امنیت امکانات بسیاری را برای کنترل رفت و آمد افراد در اختیارشان قرار می دهد.

مزایای نصب قفل هوشمند

قفل هوشمند درب ضدسرقت دارای زبانه های متعدد از جنس فولاد هستند. برای باز و بسته نمودن این قفل ها دیگر نیاز به استفاده از کلید مکانیکی نیست و می توانید با استفاده از روش هایی همچون اثر انگشت، رمز، کارت و ... به قفل درب دسترسی داشته باشید.

از مزایای نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ایجاد امنیت بسیار بالا
 • کنترل رفت و آمد افراد 
 • امکان ایجاد دسترسی برای میهمان با تعریف رمز یک بار مصرف
 • ارسال پیام هشدار به صاحبخانه در صورت ضربه به قفل
 • عدم نیاز به کلید مکانیکی
 • دسترسی به قفل با استفاده از روش هایی مانند رمز، کارت و اثر انگشت
 • مصزف انرژی کم
 • ظاهر زیبا و شیک

مهم ترین و اصلی ترین مزیت نصب قفل هوشمند بر روی درب ضد سرقت، امنیت آن می باشد. با نصب این قفل ها خطر ورود سارقین به منزل شما کاهش می یابد و در هر زمان که با شکستن قفل و درب کسی وارد منزل شما پیامی مبنی بر ورودی غیر مجاز برای شما ارسال می شود و قارد خواهید بود به سرعت به وضعیت منزل خود رسیدگی نمایید.

انواع قفل الکترونیکی درب ورودی

قفل الکترونیکی درب ورود دارای مدل های مختلفی می باشد. از انواع قفل دیجیتال درب ضد سرقت می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قفل درب هتلی و یا کارتی
 • قفل درب اثر انگشتی
 • قفل رمز دار
 • قفل تشخیص چهره

با پیشرفت تکونولوژی مورد استفاده برای ساخت این قفل ها در اکثر مدل های می‌توان از چند روش دسترسی مختلف برای باز نمودن درب استفاده نمود.

قفل درب اثر انگشتی از محبوب ترین و امن ترین مدل های قفل دیجیتال درب ضد سرقت است.

دستگیره هوشمند

دستگیره هوشمند مدلی از قفل دیجیتال است ولی با ظاهری متفاوت. این محصولات دارای طراحی همانند دستگیره درب هستند و می توان این محصولات را بر روی دستگیره درب ورودی و درب اتاق نصب نمود. دستگیره های هوشمند دارای دسته بندی مشابه قفل هوشمند می باشد. 

قفل دیجیتال درب حیاط

درب حیاط از مهم ترین و اصلی ترین درب های ساختمانی است که امنیت ساختمان را تامین می کند. نصب انواع قفل دیجیتال بر روی درب حیاط علاوه بر تامین امنیت به راحتی در استفاده از درب نیز کمک می کند. قفل هوشمند برند تسا از محبوب ترین و معروف ترین مدل های قفل هوشمند حیاطی می باشد.

دستگیره دیجیتال مدل 0011

دستگیره دیجیتال مدل 0011

<p>امکان دسترسی به دستگیره توسط رمز، کارت و اثر انگشت.</p>

بیشتر بدانید
دستگیره دیجیتال مدل 0010

دستگیره دیجیتال مدل 0010

<p>این مدل از دستگیره دیجیتال یکی از جدیدترین محصولات بازار می باشد که شما می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه یراق ابزار تهیه نمایید.</p>

بیشتر بدانید

ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • فرشید اخباری
  درود وقت بخیر درصورت ورود دزد و اقدام به خراب کردن قفل نصب شده روی درب، مثلا از جا کندن قفل دیجیتال از روی درب قبلی یا درب تولیدی شما، چه اطمینانی هست که مثل روش قدیم توپی زدن، بتوان جلوی ورود را گرفت. ضمنا اگر قفل توسط دزد با چکش و دیلم له و داغون شود، آیا امکان ورود به داخل را داریم ی اینکه به نظرم حضور مامور آتش‌نشانی با دیلم و تیکه تیکه شدن درب را پیش رو داریم! عمر باطری و قیمت آن چقدر است؟ لطفا در جواب سوالات نگید، بستگی داره. سپاسگزارم
  • مدیر سایت

   سلام. مورد اول اینکه ما در زمینه فروش یراق آلات و قفل دیجیتال فعالیت داریم و محصولی تخت عنوان درب ورودی نداریم.
   قفلهای دیجیتال مدلی از قفل ضد سرقت هستند و مثل سایر محصولات در این زمینه دارای زبانه‌های فولادی هستند که با قفل نمودن درب، زبانه در جهات مختلف در چهارچوب قرار می گیرد و باعث افزایش امنیت درب می‌شود. 
   در ضمن این قفلها دارای سیستم‌های امنیتی پیشرفته ای هستند و با وارد نمودن ضربه به قفل همان لحظه پیام هشدار برای شما ارسال می شود تا اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود سارقین به منزل را انجام دهید. حتی قفلهای آژیردار هم موجود هست که با وارد شدن ضربه صدای آژیر به صدا در می‌آید و موجب فراری شدن سارق می‌شود.

   این قفلها دارای کلید مکانیکی هستند و در صورت از کار افتادن سیستم قفل می‌توانید با این کلید درب را باز نمایید. اگر قفل انقدر آسیب ببینه که شما میگین مجبور به تعویض درب هم خواهید شد.

   عمر باتری بسته به مدل و برند سازنده متفاوت است ولی احتمالا سالی یک بار مجبور به تعویض باتری خواهید شد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با واحد فروش تماس بگیرید.
تماس بگیرید