منو
نصب چشمی درب

چشمی ها در مدل های مکانیکی و هوشمند در بازار موجود هستند. نصب چشمی درب بسیار آسان و در سریع ترین زمان می توانید اقدام به نصب و یا تعویض چشمی نمایید. برای آشنایی با مراحل نصب چشمی با ما همراه باشید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

درب های ورودی ساختمان به خصوص درب ضد سرقت دارای یراق آلات متعددی است. نصب برخی از این یراق آلات بسیار مهم و ضروری و برخی دیگر امکاناتی هستند برای افزایش امنیت و کاربردی تر نمودن درب ها مورد استفاده قرار می گیرند. چشمی درب از جمله یراق های جانبی نصب شده بر روی درب های ورودی هستند که در صورت نصب خللی در کارکرد درب ایجاد نمی شود. نصب چشمی درب باعث می شود که از هویت افراد پشت درب آگاه شوید و همین امر گاهی به افزایش امنیت شما کمک می کند. مدل های جدید و الکترونیکی چشمی که جدیدا وارد بازار شده اند، امنیت بسیار بالایی را برای شما فراهم می آورند. نصب چشمی دیجیتال بسیار آسان بوده و به راحتی قادر خواهید بود چشمی جدید را جایگزین محصولات قدیمی نمایید. 

 

نصب چشمی دیجیتال درب

نصب چشمی درب 

یکی از کاربردی ترین یراق آلات درب ضد سرقت، چشمی درب است. با نصب چشمی به راحتی می توانید از هویت افراد و اتفاقات پشت درب آگاه شوید. 

چشمی ها در دو مدل مکانیکی و هوشمند در بازار موجود هستند. نصب هر دو مدل آسان و تقریبا مشابه یکدیگر است. مهم ترین نکته ای که در هنگام نصب چشمی باید به آن دقت نمایید، انتخاب زوایه مناسب برای نصب چشمی بر روی درب می باشد. چشمی باید در مکانی نصب شود که تمام قسمت پشت درب را پوشش داده و به راحتی بتوانید تمام زوایای پشت درب را مشاهده نمایید. 

از محصولات چشمی دیجیتال بازدید نمایید.

مراحل نصب چشمی دیجیتال درب

همان طور که اشاره شد نصب چشمی درب بسیار ساده و آسان است. برای نصب چشمی ساده و یا الکترونیکی این موارد را دنبال نمایید:

 • پیدا کردن محل مناسب برای نصب چشمی
 • محل مورد نظر برای نصب چشمی را متناسب با قطر آن سوراخ نمایید.
 • چشمی را در مکان مورد نظر قرار دهید و با پیچ سفت نمایید.  

 

مراحل نصب چشمی درب دیجیتال

مراحل قبل برای نصب چشمی دیجیتال و ساده یکسان است. اما برای نصب چشمی دیجیتال باید مراحل پایین را نیز دنبال نمایید:

 • پس از آنکه با استفاده از پیچ و یا چسب دو طرفه چشمی را بر روی درب نصب نمودید، سیم موجود در پشت چشمی را به سمت قسمت داخلی درب هدایت نمایید. توجه نمایید برای نصب چشمی دیجیتال حتما براکت را در پست درب نصب نمایید.
 • پس از اطمینان از استحکام محل نصب، سیم را به محل مورد نظر بر روی مانیتور چشمی وصل نمایید.
 • سپس مانیتور را بر روی شیارهای مشخص شده بر روی براکت قرار دهید. توجه نمایید برای نصب مانیتور به پیچ نمودن آن نیازی نیست.

به همین راحتی چشمی شما قابل استفاده می باشد.

نصب چشمی دیجیتال می تواند امنیت ساختمان شما را تا حد زیادی افزایش دهد. مدل های جدید و پیشرفته این محصولات، مجهز به سنسورهای هوشمند هستند که با هر حرکتی در پشت درب، اقدام به فیلم برداری و تصویربرداری می کنند و این گونه میزان انرژی کمتری مصرف می کنند.

مزایای نصب چشمی الکترونیکی بر روی درب ضد سرقت

با نصب چشمی درب دیجیتال می توانید از امکانات بسیاری بهره مند شوید. از جمله مهم ترین این امکانات می توان به این موارد اشاره نمود:

 • امکان کنترل وقایع و رفت آمد افراد پشت درب. حتی در زمان هایی که در منزل حضور ندارید می توانید به صورتت آنلاین پشت درب را مشاهده نمایید.
 • دارای کیفیت بالاتر نسبت به محصولات ساده و مکانیکی
 • دارای حافظه داخلی برای ذخیره عکس و فیلم
 • امکان ارسال پیام در صورت ذخیره عکس و فیلم جدید و یا در مواقعی که به درب آسیبی وارد شده.
 • مصرف انرژی بسیار کم

برای خرید انواع چشمی درب دیجیتال با یراق ابزار تماس بگیرید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید