منو
قفل دیجیتال و هوشمند درب حیاط

قفل دیجیتال درب حیاط یکی از امن ترین مدل های قفل حیاطی است. این قفل ها در دسته قفل برقی درب حیاط قرار دارد. برای خرید و اطلاع از قیمت این مدل از قفل درب حیاط با یراق ابزار تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

قفل درب حیاط یکی از مهم ترین قفل های مورد استفاده در ساختمان ها می باشد. این قفل ها در گذشته فقط در مدل های مکانیکی تولید می شدند ولی امروزه علاوه بر قفل مکانیکی درب حیاط انواع قفل الکترونیکی، برقی و هوشمند نیز در بازار موجود می باشد. قفل دیجیتال درب حیاط، از امن ترین مدل های قفل مورد استفاده برای درب ورودی ساختمان می باشد. قفل هوشمند درب حیاط علاوه بر امنیت امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این مقاله قصد داریم شما را به صورت کامل با قفل هوشمند و دیجیتال درب حیاط آشنا سازیم و محصولات مرتبط را معرفی تا در صورت نیاز از فروشگاه یراق ابزار خریداری نمایید. این مدل از قفل های حیاطی یک نمونه از قفل دیجیتال درب ورودی است که با نصب آن امنیت بسیار بالایی برای ساختمان شما ایجاد می شود.

قفل دیجیتال درب حیاط

قفل دیجیتال حیاطی یک مدل پیشرفته از قفل درب حیاط است. در قفل دیجیتال درب حیاط همانند قفل هوشمند درب آپارتمانی، برای باز نمودن درب بی نیاز از کلید مکانیکی خواهید بود. در این قفل ها با استفاده از رمز ورودی، کارت و اثر انگشت می توانید اقدام به باز نمودن درب نمایید. قفل های دیجیتال درب حیاط را می توانید بر روی انواع درب حیاطی و درب ورودی ساختمان نصب نمایید. از بهترین و محبوب ترین مدل قفل هوشمند درب حیاط، میتوان به قفل برند تسا اشاره نمود. قفل تسا در دو مدل برقی و هوشمند الکترونیکی در بازار موجود است. در هنگام خرید قفل هوشمند درب حیاط دقت نمایید، که قفل دارای آنتن باشد. در این قفل ها برای باز نمودن درب کافی است، تگ را در نزدیکی آنتن قرار دهید و به هر نفر هم یک تگ برای باز نمودن درب بدهید.

قفل کارتی درب حیاط

همان طور که اشاره شد یکی از انواع قفل هوشمند، قفل کارتی درب حیاط می باشد. در این قفل ها برای باز نمودن درب نیاز به کلید مکانیکی نیست کافی است کارت را در مقابل سنسور مورد نظر قرار داد تا درب باز شود. قفل برقی کارتی و ریموتی از محصولاتی است که امنیت بسیار بالایی را برای ساختمان شما فراهم می آورد. در این روزها افراد زیادی تمایل دارند از قفل هوشمند و دیجیتال برای درب حیاط ساختمان خود استفاده نمایند. دلیل این محبوبیت قفل دیجیتال، امینت بسیار بالا، راحتی در استفاده و ظاهر شیک و زیبای آن می باشد.

قیمت قفل دیجیتال درب حیاط، از قفل های مکانیکی و حتی قفل برقی درب حیاط بیشتر است. برای استعلام قیمت قفل الکترونیکی درب حیاط با یراق ابزار تماس بگیرید.

 

قفل هوشمند درب حیاط تسا

قفل هوشمند درب حیاط تسا

محصول موجود نیست

محصولات: قفل درب آهنی


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید