منو
دستگیره پنجره
قیمت فروش دستگیره پنجره
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

دستگیره پنجره یکی از یراق آلات کاربردی است. این محصولات در مدل های مختلف دستگیره پنجره فلزی، چوبی، آلومینیومی و آهنی در بازار موجود می باشند. دستگیره یک وسیله و یراق مهم در ساختمان سازی به شمار می رود که بدون آن قادر به باز و بسته نمودن درب و یا پنجره نخواهیم بود. خرید و نصب یک دستگیره با کیفیت و شیک می تواند باعث بهبود کارایی پنجره و زیبایی محیط اطراف شما شود. معمولا دستگیره درب آلومینیومی را می توانید بر روی پنجره ها نصب نمایید. البته قبل از خرید از طریق مشورت با فروشنده مطمین شوید که دستگیره مورد نظر با پنجره شما تناسب داشته باشد.

انواع دستگیره پنجره موجود در بازار

دستگیره پنجره نیز مانند هر محصول دیگری دارای مدل های مختلفی می باشد. علاوه بر نوع طراحی مورد استفاده در ساخت این محصولات، مدل پنجره که دستگیره بر روی آن قابل نصب است نیز موجب ایجاد دسته بندی مختلف در این محصولات می شود. از انواع دستگیره ها می توان به این موارد اشاره نمود:

  • دستگیره پنجره آهنی
  • دستگیره پنجره فلزی
  • دستگیره آلومینیومی
  • دستگیره پنجره چوبی
  • دستگیره نصب شده بر روی پنجره های پی وی سی و دو جداره

قیمت دستگیره پنجره بر حسب مدل و متریال مورد استفاده برای ساخت متغییر است. اما معمولا این محصولات در دسته یراق آلات ارزان قیمت هستند و قرار نیست شما بابت خرید دستگیره پنجره هزینه زیادی پرداخت نمایید.

قیمت دستگیره پنجره

خرید قفل و دستگیره پنجره

دستگیره پنجره آهنی

پنجره آهنی یکی از بخش های مهم در ساختمان به شمار می رود. پنجره های آهنی دارای مدل های مختلف پنجره آهنی طرح قدیم و جدید، فرفوژه، حفاظ دار و پنجره آهنی دو جداره می باشند. هر یک از این پنجره های آهنی بر حسب نوع طراحی و ساخت احتیاج به دستگیره متناسب با آن دارند. به همین دلیل تنوع محصولات دستگیره در بازار بسیار زیاد است و شما می توانید محصول متناسب با پنجره و سلیقه خود را خریداری نمایید.

دستگیره پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی از محصولات پرفروش و محبوب در این روز ها به شمار می روند. دستگیره های کار شده در این محصولات نیز عمدتا از جنس آلومینیوم است که دارای وزن بسیار سبک و طراحی ساده و شیک هستند. قیمت دستگیره پنجره آلومینیومی از سایر محصولات ارزان تر است.

دستگیره پنجره توکار

دستگیره های پنجره در دو مدل تو کار و روکار در بازار قابل خریداری هستند. مدل های روکار همان مدل های قدیمی دستگیره هستند که بر روی بدنه پنجره نصب می شوند. مدل های جدید توکار از محصولات شیک هستند که ظاهری زیباتر به محیط پیرامون شما می بخشند. این دستگیره ها در رنگ های مختلف طلایی، تیتانیوم طلایی، نیکل خش دار کروم و ... در بازار موجود می باشند.

مرکز فروش دستگیره پنجره

دستگیره ها در مدل های متنوع و برای کاربردهای گوناگون توسط برندهای مختلف تولید می شوند. برای خرید این محصولات می توانید به بورس دستگیره در تهران مراجعه بفرمایید. فروشگاه یراق ابزار به عنوان مرکز فروش جدیدترین و بهترین محصولات در زمینه انواع یراق آلات در ایران شناخته شده است. دستگیره پنجره هم یکی از یراق آلات پرمصرف می باشد که می توانید از این مرکز تهیه نمایید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید