قفل برقی درب حیاط | قفل برقی حیاطی

قفل برقی درب حیاط

قفل برقی درب حیاط | قفل برقی حیاطیقفل برقی درب حیاط یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین محصولات در فروشگاه ابزار یراق به شمار می رود. معروف ترین مدل قفل برقی درب حیاط، قفل لاک پشتی است که قابل استفاده برای درب ورودی نفر رو و درب پارکینگی هم می باشد. اصلی ترین عملکرد آن ها در باز کردن درب ورودی با استفاده از آیفون تصویری است، اما می توانید از آن در ارتباط با دستگاه کنترل دسترسی و یا حضور و غیاب هم استفاده کنید تا با تشخیص هویت افراد درب ورودی باز شود. قفل برقی یکی از انواع قفل درب حیاط به شمار می رود.

تعدادی از محصولات قفل برقی درب حیاط موجود در فروشگاه یراق ابزار

 

قفل برقی درب پارکینگ

معمولا انواع قفل برقی که برای درب حیاط استفاده می کنید، قابل نصب بر روی درب پارکینگ نیز می باشند. قفل برقی درب پارکینگ عرضه شده در یراق ابزار دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. برای خرید این محصولات و اطلاع از لیست قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع قفل برقی حیاطی

حتما قفل های برقی زنجیری را به خاطر دارید که روی درب نصب می شدند و بعد از مدتی دچار خرابی زنجیر و یا افتادن زنجیر میشد و ما خودمان با انبردست زنجیر را سفت میکردیم. یا زمانی که درب را قفل میکردیم دیگر با آیفون نمیتوانستیم درب حیاط را باز کنیم. این مدل از قفل های قدیمی نه ایمنی خوبی داشت نه دوام و کیفیت. فقط ابزاری برای باز کردن درب نفر رو ساختمان بوند. اما با پیشرفت تکنولوژی و همچنین ساخت مدل های جدید کم کم از این مدل های زنجیری فاصله گرفیتم و مدل های پیشرفته قفل را جایگزین این مدل های قدیمی و زنجیری کردیم.

قفل های برقی درب حیاط جدید دارای ایمنی بسیار بالایی هستند، حتی زمانی که شما آنها را با کلید قفل میکنید، به وسیله آیفون تصویری توانایی باز کردن درب را دارند. طول عمر زیادی دارند و به راحتی خراب نمی شوند. از جدیدترین مدل های این قفل میتوان به قفل های کله گاوی اشاره کرد که علاوه بر درب ساختمان میتوان آنها را برروی درب پارکینگ نیز نصب کرد. قفل دیجیتال درب حیاط از دیگر مدل های قفل حیاطی می باشد. این قفل ها بسیار امن و مقاوم هستند.

نصب قفل حیاطی برقی

جهت نصب قفل حیاطی برقی باید قفل قبلی باز شده و در صورتی که به راحتی باز نشود و جوش کاری شده باشد نیاز به سنگ فرز برای بریدن آن دارید. محل قفل جدید حیاطی برقی که آماده شد نوبت به نصب پایه بر روی درب می باشد که با دریل انجام خواهد شد. یا ممکن است این کار با جوشکاری انجام شود. متخصصین این امر می دانند که جهت قرار گرفتن قفل در مکان دقیق، باید با گذاشتن آن در مکان موردنظر علامت گذاری را انجام داده و سپس اقدام به نصب نمودن قفل نمایند. حتماً برای این که کار را با دقت و تمیز تحویل بگیرید از متخصصان کارآزموده و متبحر استفاده نمایید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

قفل برقی کله گاوی یا لاکپشتی

یکی از انواع  قفل درب برقی، قفل‌ه ای با روکش محافظ دار هستند که در چند سال گذشته در برای درب پارکینگ و حیاط  مورد استقبال قرار گرفته اند.جنس این نمونه قفل از نوع گالوانیزه با روکش گالوانیزه رنگ شده است که در شرایط سخت جوی مقاومت بالایی دارد. این نوع قفل توسط یک کابل به مدار فرمان دستگاه وصل می‌شود و بی نیاز از هر گونه برنامه یا تنظیم به صورت اتوماتیک و با ریموت کار می‌کند.به طور کلی بعد از نصب قفل برقی بر روی درب اتوماتیک پارکینگی نیاز به انجام هیچ کار خاصی نیست و قفل با زدن ریوت درب باز می‌شود و درب شروع به حرکت می‌کند و بلافاصله بعد از بسته شدن درب قفل دوباره بسته می‌شود.

قفل های کله گاوی در نوع ضامن دار برای درب های نفررو لولایی و بدون ضامن برای درب های اتوماتیک استفاده می گردد.نکته مهم اینکه بهتر است برای درب های پارکینگ از نوع بدون ضامن استفاده شود.قفل کله گاوی به دلیل اینکه به وسیله کاور ، تمام متعلقاتش از جمله زبانه قفل پنهان می شود . قابلیت سرقت و یا باز کردن را ندارد. به علاوه اینکه به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد ، در صورت تکان یا ضربه دو لنگه درب به هم قفل می شوند . این قفل قابلیت اتصال به آیفون تصوری را نیز دارد.

دیگر محصولات: قفل ضد سرقت


ارسال نظر