منو
قفل برقی درب حیاط

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع قفل برقی درب حیاط و پارکینگ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

قفل برقی درب حیاط یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین محصولات در فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت به شمار می رود. معروف ترین مدل قفل برقی درب حیاط، قفل لاک پشتی(قفل کله گاوی) است که قابل استفاده برای درب ورودی نفر رو و درب پارکینگی هم می باشد. اصلی ترین عملکرد آن ها در باز کردن درب ورودی با استفاده از آیفون تصویری است، اما می توانید از آن در ارتباط با دستگاه کنترل دسترسی و یا حضور و غیاب هم استفاده کنید تا با تشخیص هویت افراد درب ورودی باز شود. قفل برقی یکی از انواع قفل درب حیاط به شمار می رود.

تعدادی از محصولات قفل برقی درب حیاط موجود در فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت

قفل حیاطی برقی استیل یال

قفل حیاطی برقی استیل یال

قیمت: تماس بگیرید
قفل حیاطی برقی یوتاب

قفل حیاطی برقی یوتاب

قیمت: تماس بگیرید
قفل هوشمند درب حیاط تسا

قفل هوشمند درب حیاط تسا

محصول موجود نیست

قفل کله گاوی ریموت دار

قفل کله گاوی برقی ریموت دار

قیمت: تماس بگیرید
قفل برقی کله گاوی درب حیاط 5 کلید کاویان

قفل برقی کله گاوی کاویان

قیمت: تماس بگیرید
قفل کله گاوی سیزا مدل الکتریکا

قفل کله گاوی برقی سیزا مدل الکتریکا

4,290,000 تومانمحصول ناموجود است
قفل برقی کله گاوی یوتاب 1093

قفل برقی کله گاوی یوتاب 1093

1,690,000 تومانمحصول ناموجود است
قفل کله گاوی سیزا بدون شستی

قفل برقی کله گاوی سیزا بدون شستی

3,690,000 تومانمحصول ناموجود است

 

قفل برقی درب حیاط، در دسته محصولات قفل درب آهنی قرار دارد.

قفل برقی درب پارکینگ

معمولا انواع قفل برقی که برای درب حیاط استفاده می کنید، قابل نصب بر روی درب پارکینگ نیز می باشند. قفل برقی درب پارکینگ عرضه شده در اسپیناس یراق پایتخت دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. 

برای خرید این محصولات و اطلاع از لیست قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع قفل برقی حیاطی

حتما قفل های برقی زنجیری را به خاطر دارید که روی درب نصب می شدند و بعد از مدتی دچار خرابی زنجیر و یا افتادن زنجیر میشد و ما خودمان با انبردست زنجیر را سفت میکردیم. یا زمانی که درب را قفل میکردیم دیگر با آیفون نمیتوانستیم درب حیاط را باز کنیم. این مدل از قفل های قدیمی نه ایمنی خوبی داشت نه دوام و کیفیت. فقط ابزاری برای باز کردن درب نفر رو ساختمان بوند. اما با پیشرفت تکنولوژی و همچنین ساخت مدل های جدید کم کم از این مدل های زنجیری فاصله گرفیتم و مدل های پیشرفته قفل را جایگزین این مدل های قدیمی و زنجیری کردیم.

قفل های برقی درب حیاط جدید دارای ایمنی بسیار بالایی هستند، حتی زمانی که شما آنها را با کلید قفل میکنید، به وسیله آیفون تصویری توانایی باز کردن درب را دارند. طول عمر زیادی دارند و به راحتی خراب نمی شوند. از جدیدترین مدل های این قفل میتوان به قفل های کله گاوی اشاره کرد که علاوه بر درب ساختمان میتوان آنها را برروی درب پارکینگ نیز نصب کرد. قفل دیجیتال درب حیاط از دیگر مدل های قفل حیاطی می باشد. این قفل ها بسیار امن و مقاوم هستند.

نصب قفل حیاطی برقی

جهت نصب قفل حیاطی برقی باید قفل قبلی باز شده و در صورتی که به راحتی باز نشود و جوش کاری شده باشد نیاز به سنگ فرز برای بریدن آن دارید. محل قفل جدید حیاطی برقی که آماده شد نوبت به نصب پایه بر روی درب می باشد که با دریل انجام خواهد شد. یا ممکن است این کار با جوشکاری انجام شود. متخصصین این امر می دانند که جهت قرار گرفتن قفل در مکان دقیق، باید با گذاشتن آن در مکان موردنظر علامت گذاری را انجام داده و سپس اقدام به نصب نمودن قفل نمایند. حتماً برای این که کار را با دقت و تمیز تحویل بگیرید از متخصصان کارآزموده و متبحر استفاده نمایید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

قفل برقی کله گاوی یا لاکپشتی

یکی از انواع  قفل درب برقی، قفل‌ه ای با روکش محافظ دار هستند که در چند سال گذشته در برای درب پارکینگ و حیاط  مورد استقبال قرار گرفته اند.جنس این نمونه قفل از نوع گالوانیزه با روکش گالوانیزه رنگ شده است که در شرایط سخت جوی مقاومت بالایی دارد. این نوع قفل توسط یک کابل به مدار فرمان دستگاه وصل می‌شود و بی نیاز از هر گونه برنامه یا تنظیم به صورت اتوماتیک و با ریموت کار می‌کند. به طور کلی بعد از نصب قفل برقی بر روی درب اتوماتیک پارکینگی نیاز به انجام هیچ کار خاصی نیست و قفل با زدن ریوت درب باز می‌شود و درب شروع به حرکت می‌کند و بلافاصله بعد از بسته شدن درب قفل دوباره بسته می‌شود.

قفل های کله گاوی در نوع ضامن دار برای درب های نفررو لولایی و بدون ضامن برای درب های اتوماتیک استفاده می گردد.نکته مهم اینکه بهتر است برای درب های پارکینگ از نوع بدون ضامن استفاده شود. قفل کله گاوی به دلیل اینکه به وسیله کاور ، تمام متعلقاتش از جمله زبانه قفل پنهان می شود. قابلیت سرقت و یا باز کردن را ندارد. به علاوه اینکه به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد ، در صورت تکان یا ضربه دو لنگه درب به هم قفل می شوند. این قفل قابلیت اتصال به آیفون تصوری را نیز دارد.

دیگر محصولات: قفل ضد سرقت


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید