منو
جک اتوبوسی کابینت

برای خرید و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

انواع جک اتوبوسی

با استفاده از جک اتوبوسی می­‌توان درب کابینت ها را به جای بازکردن معمولی، به سمت بالا و به صورت افقی باز کرد. جک­‌های به کار رفته بر اساس وزن درب و مکانیزم عمل به دو دسته تقسیم می‌­شوند:

جک پمپی

به کمک یک بازو درب کابینت را به سمت بالا و عمود بر کابینت باز می­‌کند.

جک های اتوبوسی

با مکانیسمی درب را به صورت افقی و به سمت بالا هدایت می­کند.

این کالا در دو سایز و مدل در بازار موجود است. سایز 90 این جک با خاصیت رگلاژی که دارد برای کابینت هایی با عرض 60 تا 90 سانتیمتر مناسب است. سایز 120 این محصول برای کابینت هایی با دهانه 90 تا 120 سانتی متر ساخته شده است.

برای خرید انواع جک اتوبوسی کابینت و سایر یراق آلات کابینت مانند پایه کابینت با شماره های ما در تماس باشید.

02166739294                 02166495600

 

جک اتوبوسی بر اساس مکانیسم عمل نیز به دو گروه تقسیم می‌شود.

نوع ساده: به صورت یک زمانه عمل می­‌کند و مانند درب اتوبوس به سرعت باز می‌­شود.

نوع آرام بند: دارای دو جک کوچک به اضافه یک آرام بند است که درب را به آرامی باز می­‌کند و در ارتفاع مورد نظر نیز می­‌توان درب را باز یا بسته نگه داشت.

ویژگی های جک اتوبوسی 

جک اتوبوسی آرام بند نوعی از یراق آلات کابینت است و به این صورت عمل می کند که در حین باز شدن، درب از طریق دستگیره و موازی با کابینت آشپزخانه به سمت بالا هدایت می شود. از این نوع جک ها برای کابینت های بالایی که دارای ارتفاع قابل قبولی هستند استفاده می شوند.

از مزیت های جک کابینت اتوبوسی، می توان به امکان کنترل موقعیت درب در هر موقعیتی در حین باز و بسته شدن آن و دسترسی به تمام نقاط داخل کابینت آشپزخانه اشاره کرد.جک اتوبوسی از نوع آرام بند است و عمل باز و بسته کردن درب کابینت را به آرامی انجام می دهد و در آن از دو عدد جک کوچک استفاده می شود.

جک اتوبوسی کابینت

طریقه نصب جک اتوبوسی 

نصب جک اتوبوسی تنها با در اختیار داشتن پیچ و پیچ گوشتی برقی یا شارژی امکان پذیر است. در صورت خرابی نیز، می توانید به راحتی آن را تعویض کنید.تعویض جک اتوبوسی نیز بسیار راحت است. به این صورت که، به کمک پیچ گوشتی به راحتی خاری که در انتهای دو سر این جک ها تعبیه شده را آزاد کنید. بدین ترتیب می توانید به سهولت جک را از قسمت انتهایی کار آزاد کرده و نسبت به تعویض جک نو با کهنه اقدام کنید.

فروشگاه یراق ابزار برای رفاه حال مشتریان خود، جک هایی را با عنوان جک پمپی یدک اتوبوسی عرضه کرده تا در صورت خرابی جک های به کار رفته در جک اتوبوسی ، امکان تعویض آنها وجود داشته باشد. این جک های یدک در دو مدل جک پمپی یدک اتوبوسی 350 نیوتن و جک پمپی یدک اتوبوسی 250 نیوتن به بازار عرضه می گردد.

قیمت جک کابینت اتوبوسی

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع، قیمت جک کابینت اتوبوسی نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود، لذا برای کسب اطلاعات در مورد قیمت جک اتوبوسی و یا سایر محصولات و اطلاع از لیست محصولات با ما تماس بگیرید.

فروشگاه یراق ابزار امکان عرضه عمده و تکی تمامی محصولات را فراهم آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید