منو
جک پمپی کابینت

برای ثبت سفارش خرید و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

جک پمپی را جک گازی نیز می گویند .جک پمپی کابینت بیشتر برای کابینت هایی که درب آن ها به سمت بالا باز می‌شود،مانند کابینت های بالای هود یا درب های متصل شده بر روی سینک ظرف شویی، که نصب این نوع درب در این حالت بسیار مفید است. جک‌های پمپی نسبت به بقیه جک کابینت ها معمولی تر و نرم است، بنابراین استفاده از آن راحت تر می باشد. جک پمپی آرام بند یکی از انواع یراق کابینت به شمار می رود.

کاربرد جک پمپی یا گازی کابینت 

برای نصب کابینت های هوایی و آبچکان ها نیاز به جک پمپی آرام بند داریم. این جک سبب به راحتی باز شدن درب می شود. اما از معایب این جک می توان به بسته شدن آن همراه با ضربه اشاره کرد. این عمل سبب بسته شدن و کوبیده شدن درب به بدنه می شود. این کوبش صدایی بلند را تولید می کند. بنابراین هنگام بسته شدن سعی کنید درب را با نیروی بیشتری نگه دارید. و عمل بستن درب را به آرامی انجام دهید. هر قدر انتخاب شما هنگام خرید جک کابینت دقیق تر باشد. به طوری که جک کابینت نسبت به اندازه و وزن کابینت از استانداردها پیروی کند . این اتفاق کم تر رخ خواهد داد. زیرا تولید جک کابینت از نظر نیرو انواع مختلفی دارد. هر کدام از این جک ها باید با اندازه کابینت و وزن کابینت تناسب داشته باشد.

برای خرید انواع جک پمپی کابینت و سایر یراق آلات کابینت مانند پایه کابینت با شماره های ما در تماس باشید.

02166739294                 02166495600

 

نصب جک پمپی

نحوه نصب این نوع جک ها بسیار آسان است. معمولا راهنمای نصب این نوع جک ها به صورت تصویری همراه آنها در بسته وجود دارد که شما می توانید با استفاده از این راهنماها به راحتی جک های پمپی را نصب کنید.

در صورت خراب شدن جک ها تعویض آن بسیار راحت است به طوری که به کمک یک پیچ گوشتی می توانید به راحتی خاری که در انتهای دو سر این جک ها تعبیه شده است را آزاد کنید. بدین ترتیب می توانید به سهولت هر چه تمام جک را از قسمت انتهایی کار آزاد کنید و نسبت به تعویض جک نو با کهنه اقدام کنید.

در هر صورت جک های پمپی جک های بسیار مفیدی هستند که به سهولت استفاده از کابینت آشپزخانه کمک بسیار به خانم های خانه می کند .در آخر یاد آور میشوم که این نوع جک ها قیمت بسیار مناسبی نسبت به جک های تخصصی دیگر موجود در بازار دارند.

انواع مختلف جک پمپی آرام بندی کابینت:

 جک کابینت در انواع 60-80-100-120 نیوتن موجود می باشد که بسته به سنگینی درب کابینت و نسبت به عرض باید آن ها را انتخاب نمود.
امکان خرید انواع جک پمپی باکیفیت، زیبا، کاربردی و کاملاً مطابق با درخواست مشتری در فروشگاه یراق ابزار.

جک پمپی
جک پمپی کابینت

دلایل خراب شدن جک پمپی یا جک گازدار کابینت

نصب جک در جهت اشتباه یکی از مشکلات رایجی است که می‌تواند باعث خراب شدن جک درب کابینت و نیاز به تعویض جک پمپی شود. در هنگام نصب جک کابینت حتماً به این نکته دقت کنید که بازوی استیل جک در قسمت پایین قرار داشته باشد. نصب جک پمپی آرام بند در جهت اشتباه، باعث جمع شدن رطوبت در بالای پمپ جک خواهد شد. با وارد شدن رطوبت به درون پمپ و خارج شدن گاز، جک کابینت نیز خراب خواهد شد.

استفاده نادرست از جک پمپی می‌تواند عمر آن را کوتاه ‌تر کند. برای مثال باز و بسته کردن بیش از 15 بار درب کابینت در کمتر از یک دقیقه می‌تواند باعث ازکارافتادن پمپ جک شود.

درصورتی‌که جک گازی کابینت با کیفیتی را از یک فروشگاه مطمئن تهیه کرده باشید، احتمالاً برای مدت طولانی بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن استفاده کنید. بااین‌حال، این نوع از جک‌ها نیز مانند سایر یراق آلات عمر مشخصی دارند. بنابراین خراب شدن جک کابینت به دلیل مستهلک شدن و از دست دادن گاز در طول زمان نیز اتفاق نسبتاً رایجی است.

ما در فروشگاه یراق ابزار امکان خرید بهترین جک پمپی کابینت و یراق کابینت از بهترین برندها را برای شما فراهم کرده‌ ایم. شما می ‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره‌های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید