منو
مغزی قفل سرویس روستیک

سیلندر سرویس روستیک از پرطرفدارترین سیلندر های قفل می باشد. برای خرید و اطلاع از مشخصات تماس بگیرید.

بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت
بازرگانی اسپیناس یراق پایتخت

مشخصات سیلندر سرویس روستیک

 • متریال: تمام زاماک 
 • دارای رنگ بندی:  ساتن ، زیتونی، طلایی و نسکافه ای 
 • دارای گارانتی

 

سیلندر سرویس روستیک

سیلندر سرویس

هنگامی که برای درب های داخلی منزل مانند درب سرویس بهداشتی و حمام یک دستگیره نصب میکنید،نیاز می باشد تا برای مغزی قفل دستگیره نیز یک سیلندر تهیه نمایید.توصیه می شود برای درب های داخلی مانند حمام و سرویس بهداشتی از سیلندرهای سرویسی استفاده نمایید.زیرا عملکرد راحتتر و مفیدتری برای این موارد مصرف دارد.

گاهی کودکان وارد سرویس بهداشتی می شوند و توانایی باز کردن درب را ندارند،و از بیرون امکان باز کردن درب توسط بزرگسالان به سادگی و با کمک یک آچار می باشد.دقت کنید سیلندری که انتخاب می کنید جنس مرغوبی داشته باشد.

مغزی قفل درب

سیلندر قفل از جمله یراق آلات مهم در حرفه ی ساختمانی ست. بسیاری از درب های ساختمانی که داخل آن قفل نصب شده است (به استثنای درب چوبی اتاقی) از یک سیلندر و مغزی قفل برای باز و بسته کردن استفاده میکنند. کیفیت مغزی قفل از بابت مسائل امنیتی بسیار اهمیت دارد. چرا که بسیاری از سارقان پس از باز کردن رویه دستگیره پلاک به مغزی و سیلندر قفل براحتی دسترسی خواهند داشت و با فشار امکان شکستن مغزی و دسترسی به داخل قفل براحتی فراهم می شود.

سیلندر ضد سرقت

در سیلندر ضد سرقت سوئیچی مدل 10 سانتی متر فاصله ی زبانه از قسمت جلویی 50 میلی متر و از بخش انتهایی 50 میلی متر است. سیلندر ضد سرقت دارای سه کلید کامپیوتری بوده که در مقابل شکستگی از مقاومت بالاتری برخوردارند.

برای خرید انواع سیلندر قفل می توانید با ما در فروشگاه یراق ابزار تماس بگیرید.

سیلندر آپارتمانی

تقریبا روی تمامی درب های ساختمانی مدلی از دستگیره و قفل روی آن نصب میگردد که در مورد درب های ورودی آپارتمان و درب سرویس بهداشتی و سایر درب های فلزی یک عدد سیلندر و مغزی قفل برای عملکرد صحیح قفل نیاز می باشد.سیلندر آپارتمانی و سیلندر سرویس یکی از انواع سیلندرهای موجود در بازار می باشد. 


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رایان
  یکی از بهترین برندهای سیلندر سرویس . خیلی مقاوم هست و چند سالی به خوبی براتون کار میکنه. سیلندر سرویس باید در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشه که این سیلندر این خصوصیت رو داره
 • عباس بابایی
  سلام وقت بخیر قیمتاین محصول میخواستم
  • مدیر سایت

   سلام. لطفا برای استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید