قفل ضد سرقت درب

قفل درب چوبی بر اساس کاربرد و محل نصب دارای مدل های مختلفی می باشد. اگر به دنبال یک قفل امن و باکیفیت برای درب ورودی و درب آپارتمانی هستید، پیشنهاد ما خرید قفل ضد سرقت درب ورودی می باشد. قفل ضد سرقت یکی از انواع قفل درب چوبی می باشد. البته از این قفل ها می توان برای نصب بر روی درب ورودی فلزی نیز استفاده نمود.

قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان

قفل ضد سرقت درب ورودی ساختمان یکی از امن ترین قفل های مورد استفاده در ساختمان ها می باشد. مقاومت قفل تاثیر بسزایی بر روی امنیت ساختمان دارد. قفل ضد سرقت درب ورودی دارای زبانه های متعدد بوده و از چند جهت به داخل چارچوب درب وارد شده و این امر موجب می شود باز نمودن و اهرم نمودن درب غیر ممکن شود.

مهم ترین تفاوت قفل ضد سرقت با قفل های معمولی در تعداد زبانه ها و جنس زبانه مغزی قفل می باشد. قفل های ضد سرقت دارای چندین زبانه فولادی هستند و این موجب می شود امنیت بسیار بیشتری نسبت به قفل های معمولی برای ساختمان شما فراهم بیاورند. قفل های معمولی تک زبانه و فقط از یک جهت وارد چارچوب می شوند. علاوه بر قفل مکانیکی ضد سرقت شما می توانید از محصولات قفل دیچیتال ضد سرقت نیز استفاده نمایید. قفل دیجیتال علاوه بر امنیت، امکانات زیادی در اختیار شما قرار می دهد. این قفل ها که در مدل های مختلف و با روش های دسترسی متعدد در دسترس هستند، علاوه بر امنیت ظاهری لوکس به ساختمان شما می بخشند.

بهترین مدل و برند قفل ضد سرقت

برای ایجاد امنیت در ساختمان باید بهترین مدل قفل ضد سرقت را خریداری نمایید. برندهای مختلفی اقدام به تولید قفل ضد سرقت نموده اند اما انتخاب بهترین قفل بر اساس نیاز و بودجه کار بسیار مشکلی است. اگر بخواهیم بهترین برند قفل ضد سرقت را به شما معرفی کنیم می توان به برند کالی، کلون و داف اشاه نمود. قفل درب ضد سرقت از مهم ترین و اساسی ترین یراق آلات مورد استفاده در درب ورودی ساختمان می باشد که تاثیر بسیاری در ایجاد امنیت در این دربها دارد. 

انواع قفل ضد سرقت

قفل ضد سرقت بر اساس نیاز و محلی که قرار است قفل را نصب نماییم دارای مدل های مختلفی می باشد. از مطرح ترین مدل های قفل ضد سرقت می توان به این موارد اشاره نمود:

  • قفل ضد سرقت درب آپارتمانی
  • قفل ضد سرقت هوشمند
  • درب ضد سرقت درب حیاط
  • قفل آژیردار
  • قفل گاوصندوقی

دیگر محصولات: قفل سرویس، قفل درب حیاط