قفل فرمان

قفل فرمان چیست؟

قفل فرمان محبوب ‌ترین و پر استفاده‌ ترین قفل برای محافظت از خودرو است. قفل فرمان مدل‌های مختلفی دارد اما عملکرد آن در همه‌ی مدل‌‌ها یکسان است. این قفل از میله‌ ای بلند تشکیل شده است که بر روی فرمان نصب می‌شود و مانع جابه‌جایی فرمان می‌شود. 

قفل فرمان برای جلوگیری از جابجا کردن ماشین کاربرد دارد و علاوه بر جلوگیری از چرخیدن فرمان از دزدیدن ایربگ نیز کاربرد دارد.برای ایمنی بیش تر بهتر است که قفل فرمان را حتی در زمانی که ماشین را برای لحظاتی پارک می کنید نیز استفاده کنید چرا که برای سارقان دزدین ماشین در حداقل زمان امکان پذیر است. قفل فرمان باید همیشه به فرمان چفت شود و خود فرمان نیز قفل باشد. ایده آل ترین حالت برای بستن آن این است که یک سمت آن به سمت چپ و پایین باشد و سمت دیگر به سمت بالا و راست و تا حد امکان چسبیده به شیشه اتومبیل باشد. این گونه، کار را برای سارقان دشوار می کنید. همچنین می توانید از محصولات ما در زمینه قفل کتابی نیز بازدید بفرمایید.

 

فروشگاه یراق ابزار مرکز پخش انواع قفل فرمان با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

خرید و قیمت قفل فرمان

قفل فرمان تنوع زیادی دارد اما غالبا مدل هایی که قیمت بالاتری دارند،مستحکم تر هستند و قفل سخت تری دارند در نتیجه باز کردن آن ها سخت تر می شود و زمان بیش تری برای باز شدن نیاز دارد. برای اطلاع از لیست قیمت ها و خرید قفل فرمان با کیفیت با ما تماس بگیرید.

چرا باید قفل فرمان بخریم؟

  • این نوع وسایل امنیتی برای محافظت از ماشین استفاده می شود قفل شدن فرمان و قفل شدن پدال می تواند سرعت کار سارقان خودرو کم کند.
  • زیرا اکثر سارقان می توانند همه موارد امنیتی مانند قفل پدال و… غیره را باز کنند. با این حال، بستن این محصولات امنیتی مدت زمان سرقت را طولانی می کند.
  • و در این مدت ممکن است بتوانید به ماشین خود برسید. یا حتی وجود این وسایل امنیتی از سرقت اتومبیل شما توسط سارقان جلوگیری خواهد کرد.
  • صاحبان وسایل نقلیه می توانند با قفل کردن فرمان از کنترل اتومبیل توسط سارقان جلوگیری کنند. زیرا سارق برای حرکت صحیح وسیله نقلیه باید قفل را باز کرده باشد.
  • همچنین حتی اگر سارق سعی کند با قفل تعبیه شده روی فرمان رانندگی کند، این کار انجام نمی شود. زیرا قفل فرمان هنگام رانندگی بلافاصله به شیشه اتومبیل برخورد می کند.

برای خرید قفل در انواع مختلف و برای کاربردهای گوناگون با ما در تماس باشید. 

  • 1