قفل ۴/۵ سرویس فوروارد

قفل ۴/۵ سرویس فوروارد

قفل ۴/۵ سرویس فوروارد

بیشتر بدانید
قفل ۶/۵ سرویس فوروارد

قفل ۶/۵ سرویس فوروارد

قفل ۶/۵ سرویس فوروارد

بیشتر بدانید

قفل سرویس

کلیه ی مکان های موجود در منزل مانند اتاق خواب و سرویس بهداشتی دارای حریم خصوصی هستند و برای حفظ آن نیاز به نصب قفل درون درب آنها داریم. قفل درب سرویس  را بر روی درب سرویس بهداشتی و یا درب اتاق می توان نصب کرد. مغزی قفل درب سرویس همراه دستگیره موجود بوده و  به صورت یک میله ی چهارگوش درون آن قرار میگیرد. با استفاده از دستگیره می توان میله را چرخاند و از قفل استفاده کرد. قفل درب سرویس دارای دو زبانه است. زبانه ی بالا که دارای قابلیت چرخش به چپ و راست است و زبانه ی پایین قفل که در یک مرحله (یک پله) وارد چهارچوب درب می شود. در قسمت بالا و پایین قفل سرویس دو سوراخ وجود دارد که یکی جهت نصب دسته و دیگری برای قسمت کلیدی دستگیره تعبیه شده است. قیمت مناسب را نیز می توان از دیگر ویژگی های این قفل برشمرد.

 

قیمت قفل سرویس

یکی از نکاتی در سرویس های بهداشتی اماکن عمومی مانند پارک ها، ترمینال ها، فرودگاه ها و … بسیار مورد توجه قرار می گیرد، قفل درب این مکان ها است. اصولا اگر درب چنین مکانی از یک قفل خوب و سالم بهره مند نباشد اصلا مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

از نمونه قفل هایی که می توان به این منظور مورد استفاده قرار دارد، انواع قفل سرویسی هستند. این قفل ها عمدتا به صورت کشویی ساخته می شوند که هم باز و بسته کردن آن ها برای فرد راحت تر است و هم بسیار محکم و ایمن هستند.

برای اطلاع یافتن از لیست آخرین قیمت قفل سرویس و خرید قفل سرویس ارزان، با فروشگاه یراق ابزار مرکز پخش قفل فوروارد تماس بگیرید.

 

خرید قفل سرویس

تولیدکنندگان اقدام به طراحی و تولید انواع قفل کرده اند که هر کدام برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. قفل ها شامل قفل سرویس ، قفل کلیدی ، قفل درب چوبی و ... می شود. شما برای خرید قفل باید نوع کاربرد و استفاده قفل را بدانید و بسته به آن اقدام به خرید بفرمایید. خرید قفل سرویس یکی از اقدامات لازم برای هر ساختمانی به شمار می رود و چه بهتر شما یک قفل سرویس با کیفیت با قیمت مناسب را برای مصرف خود تهیه بفرمایید.

در فروشگاه یراق ابزار می توانید قفل سرویس را بصورت عمده و تکی با قیمت بسیار مناسب خریداری بفرمایید.با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی قفل درب سرویس 

  • ساخته شده با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا
  • دارای زبانه تماما برنجی
  • قابل نصب بروی دستگیره های سرویس بهداشتی و حمام و مکان های مورد نیاز در منزل
  • قیمت مناسب ما در فروشگاه ابزار یراق نسبت به سایر رقبا
  • محصول با کیفیت
  • دارای گارانتی

 

برخی از محصولات قفل سرویس فروشگاه ابزار یراق

 

  • 1