منو

قفل سوئیچی

از گذشته های دور تا به اکنون قفل ها برای حفظ و امنیت قفسه ها، گنجه ها و همچنین بسته نگه داشتن درب های ورودی بوده است. امروه با طراحی های متنوعی که سازندگان قفل انجام می دهند قفل هایی با طرح های متفاوت و با امنیت بسیار بالا وجود دارد که انتخاب قفل مناسب برای هر ورودی را برای مشتری راحت تر کرده است.

شما عزیزان برای خرید انواع قفل سوئیچی، قفل درب سوئیچی و قفل سرویسی می توانید با ما در تماس باشید. فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت بزرگترین مرکز پخش انواع قفل و دستگیره درب در ایران است.

 

قفل سوئیچی درب

قفل سوئیچی توانایی باز و بسته کردن درب ها را دارد. این نوع قفل از دو اهرم ساخته شده است. یک اهرم بلند هدایت کننده که نوع حرکت آن ها کشویی می باشد و تعدادی خار نیز در این قفل به کار رفته است که برای باز کردن هر جعبه توسط یک کلید سوئیچی مناسب است. قفل‌های سوئیچی دارای سیلندر های مخصوص و منحصر به خود هستند. خرید قفل‌ سوییچی برای اداره ها و محیط های کاری و اتاق های کاری که باید از امنیت برخوردار باشد بسیار مناسب است.

 

ساختار قفل سوئیچی 

ساختار قفل سوئیچی معمولا از جنس فلز بوده است که از مقاومت بالایی برخوردار هستند . ممکن است جنس این قفل‌ها از برنج نیز باشد که می توان در برابر خوردگی و عوامل آسیب زای دیگری مثل رطوبت و آسیب های مکانیکی مقاومت خوبی از خود نشان دهد. این قفل ها دارای فنرهایی در ساختار خود هستند که باید در نظر داشت برای خرید قفل سوئیچی از کیفیت فنری که در قفل به کار گرفته شده اطمینان حاصل کرد، چرا که فنر های مرغوب باعث افزایش راندمان کاری این قفل ها شده و در باز و بسته کردن قفل به مشکلی بر نخواهد خورد. این قفل ها بر اساس شرکت تولید کننده آن و جنس خود، دارای وزن های متفاوتی می باشند و هنگام خرید قفل باید به آن ها توجه نمود.

نکته ای که قبل از خرید قفل ورودی ساختمان باید به آن توجه شود این است که به نوع دستگیره باید دقت شود و اغلب از دستگیره سوئیچی استفاده می شود.

هنگام خرید دستگیره درب سوئیچی این نکته را باید مد نظر قرار داد که همراه با قفل، سیلندر یا توپی هم خریداری می شود. ضمن اینکه برای افزایش امنیت در کنار قفل ساده یک قفل درب کمکی هم به کار گرفته می شود. (قفل کمکی به مدل هایی گفته می شود که بدون دستگیره داخل درب ساختمان نصب می شود)

برای دیدن محصولات قفل سرویس میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه بفرمایید.

 

خرید قفل سوئیچی

 برای استفاده و نصب قفل‌ سوئیچی باید از سیلندر یا مغزی قفل استفاده کنید. برای تعویض قفل سوئیچی کافی است سیلندر (مغزی) آن را تعویض کنید. این موضوع برای قفل سوئیچی یک ویژگی و یک حسن به شمار می‌آید. در صورتی که برای تعویض قفل‌های کلیدی باید قفل پهن آن را عوض کنید. سیلندرها غالبا یا از جنس استیل ، سربی ، آلمینیوم و یا برنج ساخته می‌شوند.که بهترین آنها برنجی می باشد.

 

قفل درب سوئیچی

قفل درب سوئیچی موجود در فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . مهمترین ویژگی این قفل های سوئیچی نصب آسان آن می باشد ، به طوری که به گونه ای ساخته شده  اند که دارای نصب بسیار آسان هستند . همچنین زبانه این قفل ها تماما برنجی بوده و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد .

فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت، بزرگترین مرکز فروش عمده یراق آلات در ایران. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  • 1
تماس بگیرید