منو

دستگیره درب آلومینیومی

دستگیره درب یکی از مهم ترین یراق آلات مورد استفاده در ساختمان ها می باشد. همان گونه که درب های ساختمانی دارای مدل ها و کاربرد های مختلفی هستند برای هر یک متناسب با نوع طراحی و کاربری دستگیره مناسب طراحی شده است. یکی از انواع دستگیره های موجود در بازار، دستگیره درب آلومینیومی می باشد. همان طور که از نام این محصولات مشخص است این مدل از دستگیره ها برای نصب بر روی درب های آلومینیومی تولید شده اند. برخی از مدل های دستگیره آلومینیومی را می توان به عنوان دستگیره پنجره هم استفاده نمود. 

مدل های متنوع دستگیره درب را می توانید با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت خریداری نمایید.

دستگیره درب آلومینیومی

قفل و دستگیره درب آلومینیومی

دستگیره کابینت و کمد آلومینیومی

دستگیره درب آلومینیومی

دستگیره های آلومینیومی (Aluminum door handle) را می توانید برای درب های حمام، سرویس و همچنین درب تراس که از جنس آلومینیوم هستند مورد استفاده قرار دهید. این دستگیره ها دارای وزن بسیار سبکی هستند و به راحتی با استفادده از آن ها قادر به باز و بسته نمودن درب خواهید بود. دستگیره درب آلومینیومی سفید از مدل های جدید بازار است که دارای ظاهری شیک تر و جذاب تر نسبت به مدل های قدیمی می باشد. 

قیمت قفل و دستگیره درب آلومینیومی

هر مدل از دستگیره و قفل برای نوعی از درب و پنجره مناسب است، برای مثال دستگیره های قابل نصب بر روی درب چوبی برای درب های آلومینیومی و فلزی مناسب نیستند. دستگیره های فلزی دارای رنگ های مختلفی هستند و به واسطه نوع رنگ آن ها مانند کوره ای الکترو استاتیک، آندایز و… دارای قیمت های متفاوتی هستند و برای خرید دستگیره درب و پنجره باید بهای متفاوتی پرداخت کنید. 

شما می توانید جدیدترین مدل های قفل و دستگیره درب آلومینومی را از فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت تهیه نمایید. برای استعلام قیمت و موجودی کالا ها تماس بگیرید.

همچنین می توانید از محصولات متنوع در زمینه قفل درب در فروشگاه اسپیناس یراق پایتخت دیدن بفرمایید.

دستگیره آلومینیومی کابینت

دستگیره کابینت یکی از یراق آلات مهم و کاربردی در آشپزخانه ها می باشد که دارای طرح و مدل های مختلفی است. یکی از انواع دستگیره کابینت می توان به دستگیره آلومینومی کابینت اشاره نمود. این محصولات دارای قیمت بسیار مناسب و وزن سبکی هستند. دستگیره کابینت آلومینیومی دارای مدل های روکار و مخفی می باشد.

درب آلومینیومی

آلومینیوم یک ماده به رنگ نقره ای است که دارای وزن بسیار سبکی است. دستگیره های ساخته شده از آلومینیوم نیز بسیار سبک هستند. این ماده در برابر خوردگی مقاوم می باشد. فلز آلومینیوم جهت ساخت درب های املاک تجاری و مسکونی (انواع درب ورودی و درب داخلی) مورد استفاده قرار میگیرند. این درب ها در اندازه ها و شکل های مختلف و معمولا با شیشه ترکیب و ساخته می شوند. درب های آلومینیومی دارای پوششی بر روی سطح خود هستند تا از خراشیدگی و از بین رفتن رنگ  سطح جلوگیری به عمل آید.

محصولات مرتبط:

دستگیره پنجره

دستگیره درب شیشه ای

قفل درب آهنی

    تماس بگیرید