دستگیره کابینت و دستگیره کمد

دستگیره کابینتی مدل آرمیسا برند کلون

دستگیره کابینتی مدل آرمیسا برند کلون

برای ثبت سفارش خرید تماس بگیرید. دارای سایز بندی و رنگ بندی

بیشتر بدانید
قیمت دستگیره کابینت B80 بهسازان

قیمت دستگیره کابینت B80 بهسازان

برای ثبت سفارش خرید تماس بگیرید. دارای سایز و رنگ مختلف

بیشتر بدانید

یکی از محصولات مرتبط با یراق کابینت، دستگیره کابینت می باشد. دستگیره های کابینت یکی از مهم ترین یراق آلات به کار رفته در کابینت ها می باشند. این دستگیره ها می توانند دارای طراحی و جنس های مختلفی باشند. بعضی از مدل های دستگیره کابینت را می توانید به عنوان دستگیره کمد نیز مورد استفاده قرار دهید. نکته قابل توجه در هنگام خرید دستگیره لوکس کابینت این است که باید برای هر کابینت دستگیره متناسب با جنس و طراحی آن را انتخاب نمایید. به طور مثال نمی توان دستگیره های لوکس کابینت های چوبی را بر روی کابینت های فلزی نصب نمود. شاید کارایی لازم را ایجاد نمایند اما مطمینا از لحاظ زیباییی شناسی دچار تضاد زیادی خواهند بود. انواع دستگیره کابینت موجود در بازار از لحاظ طرح و جنس دارای دسته بندی متعددی هستند. اگر به دنبال بورس دستگیره کابینت در تهران هستید و یا قصد خرید اینترنتی دستگیره کابینت را دارید با ما در فروشگاه یراق ابزار تماس بگیرید.

 

انواع دستگیره کابینت

دستگیره های کابینت دارای مدل های مختلفی هستند. از انواع دستگیره کابینت می توان به این موارد اشاره نمود:

  • دستگیره سرامیکی کابینت
  • دستگیره مخفی
  • دستگیره کشو
  • دستگیره توکار
  • دستگیره کلاسیک و مدرن
  • تگ پیچ و دو پیچ 
  • خطی یا میله‌ ای
  • دکمه ای
  •  

و..

همان طور که ملاحظه فرمودید دسته بندی دستگیره های کابینتی بسیار متنوع بوده و باید بر حسب نوع جنس و مدل کابینت خود محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

دستگیره کمدی

همان طور که اشاره شده از بعضی مدل های دستگیره کابینت می توان به عنوان دستگیره کمد و یا کشو نیز استفاده نمود. دستگیره‌ کمد معمولا از متریال هایی مانند فلز، چوب و شیشه ساخته می‌شوند که با توجه به جنس درب کمد و سلیقه افراد می‌توانید یکی از مدل های دستگیره کمدی را برگزینید. دستگیره کشو دراور و کمد دیواری هم  جز دستگیرهای کمد به شمار می روند. دستگیره کمد ریلی، دستگیره‌های منحنی، دستگیره‌ کشو خطی، دستگیره مخفی و دستگیره کشو دکمه‌ ای از انواع دستگیره های مورد استفاده در کمد ها و کشو ها می باشند.

 

دستگیره کابینت لوکس

در بیشتر کابینت های مدرن از دستگیره های لوکس استفاده شده است. بسته به نوع طراحی و دکوراسیون منزل و آشپزخانتان می توانید دستگیره ها و سایر یراق آلات را تهیه نمایید. هستند افرادی که به دور از زندگی مدرن به دنبال سبک های قدیمی و آرامش موجود در این فضاها ها هستند. برای این مدل از دکوراسیون ها می توانید انواع دستگیره کابینت کلاسیک را برگزینید. در فروشگاه یراق ابزار شما می توانید برای هر سلیقه و دکوراسیونی محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. باید بدانید امروزه دستگیره‌ها به عنوان یکی از ضروری‌ ترین اجزای کابینت ها به شمار می روند که معمولا تنوع بسیاری در آن ها دیده می‌شود که می‌توانند چهره و نمای آشپزخانه را دگرگون سازد. سلیقه‌ی مشتری و نوع دکوراسیون استفاده شده در ساختمان، از مهم‌ ترین گزینه‌هایی است که در انتخاب دستگیره کابینت آشپزخانه نقش دارند. شما باید بسته به نوع کابینت و جنس آن دستگیره مناسب را انتخاب کند.

قیمت دستگیره کابینت ممبران

از کابینت هایی که در این سال ها بسیار محبوب شده انواع کابینت ممبران می باشد. این کابینت ها دارای ظاهری بسیار شیک هستند و باید از انواع دستگیره هایی که مناسب با طراحی و جنس آن ها می باشد، تهیه و بر روی این کابینت ها نصب نمایید. دستگیره کابینت ممبران می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود: فلزی یا استیل، سرامیکی، برنجی،چوبی و شیشه ای. 

اگه روی کابینت شما از خطوط و نقش‌ و نگارهای صاف و شکسته‌ ای استفاده شده‌ و دارای طراحی کلاسیک می باشد، نباید از دستگیره‌های منحنی با ظاهری نرم و مدرن استفاده نمایید. 

  • 1