خرید و قیمت ریل ساچمه ای دو تکه

خرید و قیمت ریل ساچمه ای دو تکه

برای خرید این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا با ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانید
خرید و قیمت ریل ساچمه ای 3 تیکه

خرید و قیمت ریل ساچمه ای 3 تیکه

برای خرید این محصول و اطلاع از قیمت و مشخصات با ما تماس بگیرید.

بیشتر بدانید
ریل ساچمه ای | قیمت ریل ساچمه ای | فروش عمده ریل ساچمه ای

ریل ساچمه ای | قیمت ریل ساچمه ای | فروش عمده ریل ساچمه ای

در دو مدل متفاوت مناسب برای استفاده در کشو سنگین با قیمت مناسب ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

بیشتر بدانید
ریل سفید | قیمت ریل کشو ساده ، ریل فایر

ریل سفید | قیمت ریل کشو ساده ، ریل فایر

ریل سفید قابل استفاده در کشو ام دی اف

بیشتر بدانید

ریل کابینت

یکی از پرفروش ترین انواع محصولات عرضه شده در فروشگاه ابزار یراق، انواع ریل کشو کابینت تشکیل داده اند که امروزه از مهمترین و اصلی ترین یراق آلات مورد نیاز بسیاری از مردم می باشد. در نظر داشته باشید که ریل کابینت به مرور زمان و به دلیل استفاده نادرست خراب شده و نیازمند تعویض می باشد.

در فروشگاه ما انواع ریل کابینت و ریل کشو بصورت عمده و تکی قابل عرضه می باشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

ریل کشویی

کشو یکی از بخش های مهم در دکوراسیون منازل ، کارگاه ها و دفاتر اداری به شمار می رود. ریل کشو یراقی است که حرکت کشو را به عهده داشته و استفاده از آن را برایمان امکان پذیر می سازد. کمد دیواری ریلی یکی از مدل های جدید و پرتقاضا در بازار است. درب این نوع از کمد دیواری به وسیله ی ریل ها به صورت افقی باز و بسته می شود. انواع  ریل کشو و کمد مجموعه ی بزرگی از یراق آلات را به خود اختصاص می دهد. ریل ها را از لحاظ نوع و جنس به  سه گروه عمده تقسیم بندی می شوند که شامل ریل غلتکی، ریل ساچمه ای و ریل تاندم باکس هستند. همچنین استفاده گسترده ریل را میتوان به عنوان ریل کابینت دانست.

 

ریل کابینت

 

انواع ریل کشو

ریل کشو، در سال های قبل برای حرکت دادن کشوها به جلو و عقب از یک زهوار چوبی که روی شیارهای  بدنه کشو حرکت می کرد برای جابه جا شدن کمد استفاده می شد. با پیشرفت و ایجاد تنوع در تولیدات ابزار و تجهیزات جانبی جنس ها و نمونه های متفاوتی از ریل برای حرکت راحتتر کشوها طراحی و تولید شد و انواع آن شامل: ریل بدنه دار، ریل ساده کشو، ریل مخفی کشو و ریل تبدیل میز می باشد.

 

ریل سفید کشو

ریل سفید کشو یکی از ساده‌ترین انواع ریل کشو می‌باشد که دارای دو ورقه فلزی است که با قرقره‌هایی که در زیر هر کدام نصب شده است سبب جلو عقب بردن کشو می‌شود. این مد ریل کشو که با نام ریل سفید شناخته می‌شود، مناسب برای استفاده در انواع کشو سبک است.ریل سفید در سایزهای مختلف موجود است.

 

 

 

  • 1